Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

A kom demokratskom kandidatu ovaj impicment najvise ide u korist a kome donosi stetu?  Meni deluje da Bajdenu nikakva prica o Ukrajini ne ide u prilog, zbog eventualnog direktnog okrsaja sa Trampom, jer su sanse za prelivanje glasova tada umanjene. 

Link to comment
6 hours ago, 3opge said:

Vasicu, Nancy ce sada malo da odugovlaci i da pritiska GOP smradove da se zovu svedoci, oni isti koji su spreceni da svedoce jer ta ista GOP govna to nisu dozvolila e da bi posle pricali kako je sve ovo "hearsay".

GOP  je najgori ljudski otpad.

 

Аха. И онда је мрмот замотао чоколаду. 

Link to comment
6 hours ago, pacey defender said:

A kom demokratskom kandidatu ovaj impicment najvise ide u korist a kome donosi stetu?  Meni deluje da Bajdenu nikakva prica o Ukrajini ne ide u prilog, zbog eventualnog direktnog okrsaja sa Trampom, jer su sanse za prelivanje glasova tada umanjene. 

 

I meni deluje da Biden ne može da profitira, ali neko je očigledno mislio da će (garantovano neuspešan) impeachment na temu Ukrajine biti prava stvar za njega, po drevnom principu "bolje loš napad nego loša odbrana".

 

Sanders i Warren kao senatori su na gubitku, uglavnom vremena jer će morati valjda šest dana nedeljno da provode na besmislenim sednicama umesto da vode kampanju. 

 

Svima drugima se isto hvata. Booty je očigledno tajmirao formu za Iowa i NH pa sad kao ima šansu da iznenadi... ostatak su ionako rekreativci.

 

Link to comment

Biden za vreme Obamine vladavine kao potpresednik Amerike,  direktno reketirao   Ukrajinu da ukloni  coveka koji  je  vrsio istragu nad korumpiranim vlasnikom ukrajinske firme  koja je zaposlila Bidenovog sina i sa tim ne delom se ovaj javno hvalio i nikakv impeachment se nije desio Obami ,jos ovaj matori senilni  bolid u medjuvremenu postao glavni kandidat demokrata za presednika amerike a  za Trampa nije  bilo nikakvih dokaza osim iskaza nekoliko cinovnika deep state-a da je uslovljavao Ukrajinskog presednika da proveri Bidenovog crackhead  sina , gde je presednik Ukrajine to kategoricki negirao,  sta ti je americki politicki sistem, najbolja demokratija koju novac moze da kupi.

Link to comment

Qanoni u srbiji, sunce ti žarko. mislio sam da me posle navijača liverpula i manua neće iznenaditi više nijedno prisvajanje stvari od preko, ali evo sada imamo i conspiracy theoriste u zemlji i to popili ceo fazon. jel zemlja ravna, kemtrejsli, ljudi gušteri, vakcine?

 

ŽIVITE U SRBIJI!

 

Serbia-part-Balkan-Peninsula-most-Yugosl

 

 

inače pogledao sam jedan video alexa jonesa posle smrti epsteina... jbt, ono je ludilo. sve je zavera, demokrate su zlo i tačno kad ih imitira gleda da to bude kao da su reptili i non stop pominje to ludilo sa mračnim silama, što je postaje otprilike baseline svakog internet debila

Link to comment
×
×
  • Create New...