Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Na prvom mestu je to sto je autoritarni psihopata najmocniji covek na svetu. Kao da nije bilo dovoljno sto vec imamo jednog medju top 10. Ludjenje je nekad preterano ali nije uopste isti red velicina, a obe spodobe dobijaju sta su zasluzili.

Cek ko je taj drugi psihopata u top 10?

Link to comment

jebga ako je jedan psihopata drugi sigurno nije,mislim njih dvoica ne mogu nikako imat istu dijagnozu lol

 

 

nego u vezi obame aj jes on kao normalan lik al nekako kad je isao van nije ostavljo dojam nekog ko ima autoritet svetskog lidera, Ne bi imo ni Sanders nazalost. Mnogo upecatljiviji je bio Bajden a bogami i zvekani Regan, Klinton, Buš, pa i Tramp.

Link to comment

patnja kao takva  :fantom:

ne živim ja u Srbiji :fantom:

Spala knjiga na 2 slova, poterala orla zla godina kad je doslo dotle da jednom Роџеру пл. Санчезу ne moze da se odgovori 'pa ko ti kriv'...

Zadnje vreme doslo :fantom:

Link to comment

:cry: Mislio sam da nikad neces pitati.

 

Firer:

 

Nda,psihopatija = bolest od koje boluju svi lideri koji se ne dopadaju 1 Eraseru.

 

Za Putina sam svasta cuo al da ga iko ozbiljan smatra psihopatom, jos ne.

Link to comment

Pa nije ni Trump psihopata, samo je ordinaran debil rođen sa zlatnom kašikom u dupetu. Sve proizilazi iz toga.

 

Nema se na osnovu čega tvrditi da mu klinički manjka empatije - eno, bio je sposoban da se poistoveti sa prelepim bebama, malim bebama, malim lepim sirijskim bebama, i opiči pedesetak tomahavka po aerodromu u znak pravedničke odmazde. Psihopata ne bi ni registrovao mrtvu bebu osim da se saplete o nju.

Link to comment

Sloboda stampe ukljucuje i strah pred njom? a sloboda izrazavanja...? zbog cega se doticni koji je napravio gif/klip izvinjava CNN-u?

Link to comment

Zapretili verovatno tužbom, ne direktno zbog tog klipa, nego zbog ostalih postova na Reditu gde vitla antisemitizmom i rasizmom, pa mu tatin advokat sročio učtivo izvinjenje da se ne rizikuje bezveze. 

 

Meni je najbolje ipak ovo gde kažu da je originalni video editovan, primećene su neke izmene u zvuku, pa se pitaju ko li je tu umešao svoje prste i da li je predsednik znao :isuse::lol: Izbacili ljudi skraćenu verziju Russian Hacking bajke na osnovu tvita i WWF klipa!

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...