Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Cega se pametan stidi...

 

Trump vs CNN je lazna dilema. Ovde se radi o sukobu jednog autokratskog naci psihopate sa svima koji se ne uklapaju u njegove interese.

 

sad si poceo koristiti i fakenews metode, nisam ja ponosan sto mi je 1 tramp drazi od tvojih, trump je za kratko vreme dokazao da je veci moron nego sto sam mislio ali i dalje mi je drazi od ovih tvojih i njihovih fakenewsa. ja ne znam kako da ti objasnim ili da ti nacrtam da nije problem u meni ako mi je drazi 1 trump od ovih tvojih, ovo znaci da nesto stavrno nije u redu sa vama, da ste totalno otisli u qrac kada 1 trump deluje kao normalan pored ovih tvojih. kada kazem ja/meni mislim na sve one koji smatraju trampa moroncinom. umesto da prihvatite katastrofalni poraz, umesto da reflektujete i da trazite svoje greske, da ocistite redove, da se promenite, da razumete kako ste uspeli da izgubite od morona koga svako normalan bi trebao da pobedi sa 20 poena razlike vi ste odlucili da balkanizujete americku politiku i uhvatili se za nothing burger

 

bar da je u vreme njegovo predsednikovanja rusija ojacala skoro pa ko u vreme stalina, da im je ispred nosa uzela osetiju i krim a da on nije ni prstom maknuo, da imate snimak (audio i video) gde potus trazi od medvedeva da kaze vladimiru (radi korektnosti, ne zna se o kojem vladimiru govore) da ima razumevanja i da mu da malo prostora jer idu izbori i da ce posle izbora biti fleksibilniji (wtf!!!!) pa da nekako razumem ovu vasu hajku ali ovako samo ispadate smesni, da imam pravo glasa tamo i da sam u proslim izborima glasao za hilari ili izabrao hellinu omiljenu opciju posle ovoga u sledecim izborima definitivno bi glasao za jednog jebenog trampa protiv vas

Link to comment

 ... tvojih ... tvojih... tvojih... 

 

Opet si prezupcio. Ja moje nemam samo nemam nameru da navijam za vece zlo i stavljam patku na panju u inat svima sto je cesta balkanska karakteristika (Srbi, Albanci, Crnogorci, Hrvati i ostali su svi braca kad do tog sporta dodje). Mozda otud i zivotni standard kakav jeste i mnogo toga.

 

Kao sto i sam rece, Obama je bio covek umerenih shvatanja i odmerenih poteza. Ali eto cak su i sa takvim covekom uspeli da se pokace. Sad imate psiha. Greota za ove neke nesretnike sto ce ostati bez osiguranja i steta za planetu ali sto se vas tice, taman kako zasluzujete.

 

 

trump je za kratko vreme dokazao da je veci moron nego sto sam mislio

 

 

To i jeste problem. Bilo je vrlo jasno od samog starta o kakvom se psihopati radi. Nije bila potrebna neka posebna pamet da se to provali. NO izgleda da je i tako niska lestvica problem nekad.

 

 

jebeš mi sve samo zbog tebe mi je drago što je tramp pobedio. zbog tebe i klintonke. 

 

Ne pomaze to. Jos tri i po godine seirenja ovde. :fantom:

Edited by Eraserhead
Link to comment

 

Kao sto i sam rece, Obama je bio covek umerenih shvatanja i odmerenih poteza. Ali eto cak su i sa takvim covekom uspeli da se pokace. Sad imate Psiha. Greota za ove neke nesretnike sto su ostali bez osiguranja, ali sto se vas tice, taman kako zasluzujete.

 

A ti, sta ti imas, tako prosvecen i prosvetljen?

Ili ces, tako nevin i neuprljan da od Psiha begas hodajuci po vodi, preko Atlantika, u plave daljine? :fantom:

Link to comment

A ti, sta ti imas, tako prosvecen i prosvetljen?

Ili ces, tako nevin i neuprljan da od Psiha begas hodajuci po vodi, preko Atlantika, u plave daljine? :fantom:

 

Ja cekam da sjebu Obmacare pa da placam manje. 

Link to comment

Ja cekam da sjebu Obmacare pa da placam manje.

 

Boooli tebe... :fantom:

 

Jos da vakcinisu cistokrvne liberalno pravoverne svih zemalja, pa da nakrivite kapu, a?

Link to comment

Bilo bi lepo da svi ovi što prave fake news, lupaju laži po tweeteru, šire glasine završe u nekom zatvoru...

 

Znam da nemamo toliko zatvora na planeti zemlji, ali bi baš bilo lepo...

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

Kad smo već oko novootkrivenih trauma oko medija, da se podsjetimo djelića opusa najgledanijeg, trenutačne Državne Televizije, umjesto bavljenjem lažnom državom lažnim medijem CNNom, o kojem je Megacar već davno sve rekao

 

 

Nekako je baš čudno da 8 godina ovoga nije od Obame napravilo ruinu kakvu je par mjeseci benignog kvocanja napravilo od Trumpa  :o

 

u to ime, BENGHAZI!

Link to comment

a koliki deo medijskog landscape-a u americi zastupa fox news? osim što je najgledaniji što samo dokazuje potrebu da postoji kao antiteza svim ostalim mejnstrim medijima? kako su ostali mejnstrim mediji pokrivali obamu? hoću da kažem da je savršeno jasno kakav je fox news bio prema obami ali SVI ostali MSM su sada takvi prema Trampu puta 2. A ti svi ostali mediji zajedno prestavljaju 80% medija. Pa ti izračunaj i vidi dal je Tramp uzeo 20% na izborima.

Link to comment

a koliki deo medijskog landscape-a u americi zastupa fox news? osim što je najgledaniji što samo dokazuje potrebu da postoji kao antiteza svim ostalim mejnstrim medijima? kako su ostali mejnstrim mediji pokrivali obamu? hoću da kažem da je savršeno jasno kakav je fox news bio prema obami ali SVI ostali MSM su sada takvi prema Trampu puta 2. A ti svi ostali mediji zajedno prestavljaju 80% medija. Pa ti izračunaj i vidi dal je Tramp uzeo 20% na izborima.

Bogme pokrivali su ga bolje nego Državna Televizija pokriva Trumpa

 

 

Zapravo Državna Televizija i dalje pokriva samo Obamu, nevermind što zapravo i nije na vlasti, the Coon je i dalje babaroga GOPpische Beobachteru (tim ti imenom odgovaram o utjecaju)

Link to comment

Answer pola covek pola paralelna realnost

alternativna

 

čovjek u duhu vremena, u eri Predsjednika Donalda Elizonda Mountain Dew Herberta Mustanga

 

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...