Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

ljudi, ne trosite vreme na eraserheada.

 

on treba da je onemogucen da pise ovde jer sve do sada jsto je pisao nema ni smisla ni logike. samo siri lazi i mrznju

Edited by mustang
Link to comment

opasno gresis, mnogo je to zeznut teren

zamisli da  Informer npr. dodje do nekih imena sa foruma koji hejtuju Informer a tipa pisali su nesto sto neko moze da kapira kao "anti-srpsko"

pa pocne sa ovim "mekim ucenama"... slozio bi se sa tim ?

 

Ne znam zasto potezes Informer i anti-srpstvo. Informer je tabloid u rukama vlasti a antisrpstvo sluzi da se satre bilo kakvo drugacije misljenje od onog koje podrzava politiku koja je od Srbije napravila zemlju treceg sveta. Bolje poredjenje bi bilo da kazes recimo da je 98. neki JULovac opleo po B92 pa da ga je B92 nasao i rekao da ce ga otkriti ako nastavi to da radi. Nije ni to dobro poredjenje ali ni jedan opozicioni medij danas mi ne pada na pamet (Kurir? :lol:)

 

Pri tome ja sam ubedjen da bi ovaj lik gurao i dalje da se samo o ovome sa CNNom radi. Dajem ruku da se radi o nekome ciji je ostatak opusa bio daleko gori.

 

ljudi, ne trosite vreme na eraserheada.

 

on treba da je onemogucen da pise ovde jer sve do sada jsto je pisao nema ni smisla ni logike. samo siri lazi i mrznju

 

Ajde sve ali da bas sirim lazi i mrznju. :lol:

 

Za tebe imam pesmu:

 

 

ICE, ICE, baby

Link to comment

Ne znam zasto potezes Informer i anti-srpstvo. Informer je tabloid u rukama vlasti a antisrpstvo sluzi da se satre bilo kakvo drugacije misljenje od onog koje podrzava politiku koja je od Srbije napravila zemlju treceg sveta. Bolje poredjenje bi bilo da kazes recimo da je 98. neki JULovac opleo po B92 pa da ga je B92 nasao i rekao da ce ga otkriti ako nastavi to da radi. Nije ni to dobro poredjenje ali ni jedan opozicioni medij danas mi ne pada na pamet (Kurir? :lol:)

 

Pri tome ja sam ubedjen da bi ovaj lik gurao i dalje da se samo o ovome sa CNNom radi. Dajem ruku da se radi o nekome ciji je ostatak opusa bio daleko gori.

Uopste nije bitno poredjenje, postavka je da ti mislis da nema nista lose da veliki medij (kad ga obican covek potkaci humorom) nadje nesto problematicno sto je nekada ostavio na nekom forumu i zapreti mu da ce time da ga mlatne u prime-time ?

 

Imaj na umu da se i stvari vade iz konteksta, ne mora ni da si stvarno rekao nesto lose, imas primer onog youtube lika sto komentarise igrice koji se sprdao sa hitlerom i napravise ga na nacistu, coveku je valjda i Dizni otkazao neku saradnju, izgubio milione ... plus je ovo blazi primer posto je covek javna licnost

Link to comment

kad je the susret danas? nadam se temeljnoj analizi, ko je kakvu kravatu nosio, da li je rukovanje bilo mlako ili jako i ostale vazne stvari.

Link to comment

Njega su doveli iskljucivo oni koji su za njega glasali i podrzavali ga. A uzivacemo svi.

 

+1

 

najsimpaticnije je gledati kako se sada koprcaju ti isti koji su ga svojim direktnim ili indirektnim glasom pustili u tenak. cas ga pljuju, cas pravdaju. sizofrenija na kub. 

Link to comment

+1

 

najsimpaticnije je gledati kako se sada koprcaju ti isti koji su ga svojim direktnim ili indirektnim glasom pustili u tenak. cas ga pljuju, cas pravdaju. sizofrenija na kub. 

 

Najbolje je kad se oni koji ne zive u USA loze kako se to njih ne tice.

 

"We are close to the tipping point, where global warming becomes irreversible. Trump's action could push the Earth over the brink, to become like Venus, with a temperature of 250 degrees [Celsius], and raining sulfuric acid," he [Hawking] told BBC News, referring to the president's decision to pull the U.S. out of the Paris climate deal.

 

Edited by Eraserhead
Link to comment

+1

 

najsimpaticnije je gledati kako se sada koprcaju ti isti koji su ga svojim direktnim ili indirektnim glasom pustili u tenak. cas ga pljuju, cas pravdaju. sizofrenija na kub. 

 

znaci kad pokusas objektivno da sagledas poteze i neke pohvalis a neke kritikujes to se u vasim mudrim glavama zove shizofrenija ???

 

kako je vama drazesnim emotivcima lako da razumete politiku, ili volim ili mrzim, prosto ko turska serija

Link to comment

kad je the susret danas? nadam se temeljnoj analizi, ko je kakvu kravatu nosio, da li je rukovanje bilo mlako ili jako i ostale vazne stvari.

 

Rukovanje ukazalo na obostrano uvažavanje, naklonost ali i ne potpuno poverenje, Donald bez uobičajenog alfa klinča ali je pojačo utisak dugom rukom i sa malo dominantnog patronizirajućeg tapšanja po leđima. Vladimir uobičajeno suzdržan, bez džudo trikova al me malo plaši onaj mučki uperen prst.

 

Glavni utisak, nisam to znao pre Putin nosi sat na desnoj ruci.

Link to comment

evo ja zaista nisam od onih koji su navijali za hilari kao manje zlo (jebiga, previse slab zeludac) al opet moram da pitam - sta si kod trumpa nasao za pohvalu?

 

da me ubijes, ja tako nesto nisam u stanju da nadjem. 

 

edit - ulete sobar... 

Edited by adam
Link to comment

evo ja zaista nisam od onih koji su navijali za hilari kao manje zlo (jebiga, previse slab zeludac) al opet moram da pitam - sta si kod trumpa nasao za pohvalu?

 

da me ubijes, ja tako nesto nisam u stanju da nadjem. 

 

edit - ulete sobar... 

 

vise je generalni odgovor ovima iznad na njihove emotion-driven nebuloze

 

Pa za pohvalu je bio njegov odnos prema Rusiji, ono sto je pricao za Siriju (ovo sve dok ga nisu pritisli za "collusion" sa Rusima)

Link to comment

pa ne znam, meni ni to nije dobro, vise pokusaj kurcobolje koji nije prosao. 

ne razumem u kom smislu "kurcobolja"

btw. ja vise pricam o spoljnoj politici, ovo sto pratim USA domacu su samo ove zabavne stvari, trolovanje medija i slicno : )

 

npr. nimalo mi se ne svidja Trumpov odnos prema Iranu ali mi je pozitivno sto USA predsednik moze otvoreno da kaze "islamski terorizam" a ne da ispaljuje sjw floskule (naravno da je nebulozno sto danas povezuje Iran i terorizam)

 

problem je sto mi sve to posmatramo u smislu "sta je dobro a sta zlo" a oni ljudi imaju agendu kad dodju u Belu kucu koju manje vise postuju, cinjenice se u hodu savijaju da isprate tu agendu i to je to

Link to comment
×
×
  • Create New...