Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

demokrate da se nadaju da je rbg dobrog zdravlja.

 

bilo je jasno odmah da sa pravne tačke gledišta 9th i 4th liberal circuits nemaju šanse. 

Link to comment

rodzere nije bas tako. bicu na strani trampa kada je u ringu sa hilari, sa medijima...ali ne ulivam vise nadu da ce biti bolje. ne znam razumes li me....u obamu sam iskreno verovala da me nece prevariti. verovala sam da ce da zblizi ljude a ne jos vise da ih razdvoji. verovala sam da ce ilegalci dobiti amnestiju, verovala da ce zdravstvo biti besplatno itd.... a on je produbio jos vise i klasne i verske i rasne razlike. od onog progresivno agresivnog retoricara u izborima do manekena kao predsednika, kompletno razocarenje.

sandersovi stavovi se poklapaju dosta sa mojim. ali nisam imala tu zar kao za obamom. bockalo me za milosevica i diktatora i sto nikada nije bio biznismen nego isljucivo politicar. ali opet u borbi protiv hilari, naravno da cu da se zalazem za njega.

 

trampu jos nije data sansa. 6 meseci ga razapinju. moja agenda je ekologija i prirodni resursi...za ostalo sam manje vise postala indiferentna. jebo lud zbunjenog tu a planeta zemlja ce biti ta najvise pogodjenja pogresnom politikom. nije opet ni to tragicno, sledeci predsednik moze to da ukine osim ako se ne pocastimo nuklearkama...

 

tako da....life goes on... lako mi je za trampa i kompaniju.

Edited by mustang
Link to comment

WTF

 

Pao Mosul ali on ima preca posla

 

kakve veze ima tramp sa mosulom koji btw još nije pao.

Edited by theanswer
Link to comment

kakve veze ima tramp sa mosulom koji btw još nije pao.

I to sto kazes. On verovatno nikakve. Iznenadio bih se da zna sta se desava.

Link to comment

hoću da kažem da mosul ide svojim tokom, znalo se da će pasti pre godinu dana, kao što se zna da će pasti raka itd nije to nikakav breaking news. pitanje je samo dana. a nije danas zvanično pao mosul iako su došli do ostataka te džamije gde je bagdadi proglasio kalifat. u tom starom delu grada još ima isis-a tako da nije ceo grad očišćen. irak je samo danas proglasio kraj kalifata jer su došli do te džamije što je u suštini ništa specijalno imajući u vidu dešavanja zadnjih dana. mnogo je bitnije šta će tramp uraditi sa kurdima ili sa ostatkom istočne sirije i način na koji će sprečiti iransku konekciju, tj teško da će sprečiti ali videćemo. zato kažem da je ovo danas samo još jedan dan u ratu protiv isis i ništa više od toga. 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...