Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

trump je tokom kampanje smislio da je mudro da odjebe intervencionizam (kurcobolja) i okrene se unutrasnjem razvoju zemlje ne obracajuci paznju na cinjenicu da us u tom kolu vec dugo tanca i da mora debelo da plati da iz njega izadje. kad je dosao na vlast, suocio se sa cinjenicama pa nastavio da tanca. dokle i kako - ke vidimo. 

 

islamski terorizam? u americi? tamo su najveci islamsiti malkolm x ekipa a nisam bas siguran da je na njih mislio. tako da, promasio temu potpuno. 

Link to comment

Pa za pohvalu je bio njegov odnos prema Rusiji, ono sto je pricao za Siriju (ovo sve dok ga nisu pritisli za "collusion" sa Rusima)

 

To je bio deo njegove zaljubljenosti u ono sto on percipira kao "jaki lideri" a sto se u realnosti zove autokrate ili diktatori. Medjutim kada je postao predsednik ona je morao da se suoci sa realnoscu i otud sva ta razocarenja i kukanja. 

Link to comment

islamski terorizam? u americi? tamo su najveci islamsiti malkolm x ekipa a nisam bas siguran da je na njih mislio. tako da, promasio temu potpuno. 

kao sto sam naglasio u postu radi se o spoljnoj politici

Link to comment

To je bio deo njegove zaljubljenosti u ono sto on percipira kao "jaki lideri" a sto se u realnosti zove autokrate ili diktatori. Medjutim kada je postao predsednik ona je morao da se suoci sa realnoscu i otud sva ta razocarenja i kukanja. 

paa, da li je "sukob sa realnoscu" ili pritisak medija sa "ruskom pricom"

 

btw. da bi neko uspeo da se izbori sa americkim uticajem u svojoj zemlji (sto znaci da ne dopusti da mu americki interesi i novac odlucuju izbore) ocigledno da mora da bude "autokrata" (ne mislim da je ovo pozitivan trend)

Link to comment

kao sto sam naglasio u postu radi se o spoljnoj politici

a, izvini, nisam dovoljno pazljivo citao pa sam globalizovao.

 

ipak, sto se tice arapskih zemalja, tek tu trump bije na svim poljima ne bi l' negde nesto ubo. niti zna sta zaista se desava, niti ga interesuje. interesuje ga ono sto average joe zna. amin. vise mu ne treba. samo zbunjuje bez veze. 

Link to comment

paa, da li je "sukob sa realnoscu" ili pritisak medija sa "ruskom pricom"

 

btw. da bi neko uspeo da se izbori sa americkim uticajem u svojoj zemlji (sto znaci da ne dopusti da mu americki interesi i novac odlucuju izbore) ocigledno da mora da bude "autokrata" (ne mislim da je ovo pozitivan trend)

 

Evo recimo Engleska, Nemacka, Spanija, Holandija, Svedska, Danska, Portugal... I jos puno primera autokrata. I to uglavnom one najuspesnije zemlje. 

 

Jednostavno kada se radi o Putinu radi se o bogacenju elite koje kao i obicno mora biti praceno suspendovanjem sloboda, imidzom jakog lidera i izmisljenim spoljnim neprijateljem. Kako to funkcionise a i kako se zavrsava smo videli na slucaju Milosevica.

Link to comment

Evo recimo Engleska, Nemacka, Spanija, Holandija, Svedska, Danska, Portugal... I jos puno primera autokrata. I to uglavnom one najuspesnije zemlje.

 

Jednostavno kada se radi o Putinu radi se o bogacenju elite koje kao i obicno mora biti praceno suspendovanjem sloboda, imidzom jakog lidera i izmisljenim spoljnim neprijateljem. Kako to funkcionise a i kako se zavrsava smo videli na slucaju Milosevica.

Kad krece oslobadjanje ruskog naroda od putinovih pljackasa i postavljanje nesrebroljubivih demokrata ala Jeljcina?

Link to comment

e6899481e965254494ac33b46ef30737.jpg

 

To je pitanje za Ruse. Malo je teze kad pobijes, pohapsis i zabranis medije i opoziciju.

Edited by Eraserhead
Link to comment

I Guardian retardiranog konja za trku imade:

 

Their body language could hardly have been worse. The Donald was perched on the edge of his chair, trying to appear in control though just looking a bit needy. Vlad sat back in his, determined to make little or no eye contact. He wanted to make the American president sweat and he was succeeding. There was no doubt who was the boss now.

Link to comment

Juce Patriot Poljskoj, danas Spasiba, ozbiljan je retard.

 

Nije on rekao spasibo nego je Putin to njemu odgovorio na pozdrav.

 

Inače mi je kompletno fascinantna ova opsesija tzv. medija govorom tela, kao da se najveće svetske odluke donose na osnovu istog. Ono, Putin me hipnotiše svojim ledenim KGB pogledom a ja odem u ćošak da tamo oblikujem politiku SAD onako kako njemu odgovara. Nikada nije ovoliko retardiranih idiotizama bilo usađivano čovečanstvu u mozak ali tome valjda i služe korporativni mediji.

Edited by Redoran
Link to comment

Zaista je čudno da se po pitanju čoveka intelektualnog nivoa osrednjeg orangutana, koji misli da je mačo rukovanje najbitnija stvar u međunarodnim odnosima, i njegovih sastanaka, mediji bave govorom tela, pogledima i sličnim glupostima. Ah ti korporativni mediji.™

Edited by Ivo Petović
Link to comment

pogledao novi poll fox news-a

 

44% approval i favorability, hilari na 40%, pence 47%, melania 51%, obamacare 52%, imigracija podeljeno, ekonomija tramp u plusu kao i terrorism,trade itd. znači suštinski bez neke promene od kad je uzeo mandat. baza je i dalje i biće uz njega zauvek. 

Link to comment
×
×
  • Create New...