Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Kad smo vec kod Alt-Right psihopata

 

NASA does not have a colony of child sex slaves on Mars, it has been forced to confirm.

 

Mr Webster's rebuttal came into response to a guest on the Infowars channel, which is aired across the US, named Robert David Steele. He was interviewed on the Alex Jones Show, and during that interview he said that children had been secretly kidnapped and sent on a mission to Mars.
 
We actually believe that there is a colony on Mars that is populated by children who were kidnapped and sent into space on a 20-year ride,” said Steele. “So that once they get to Mars they have no alternative but to be slaves on the Mars colony.”
 
alexjonestrumpinterview.jpg
Link to comment

Boili njega briga, uzima milione na zajebanciju. Kao i njegov dvojnik na radiju.

 

Ali busenje CNN iznad od pravog alt-right iznad je vec nesto. Da mu producenti CNN-a svedoce da lazu samo za rejting, da su im gledaoci debili...to je vec malo ozbiljnije.

Link to comment

Boili njega briga, uzima milione na zajebanciju. Kao i njegov dvojnik na radiju.

 

Ali busenje CNN iznad od pravog alt-right iznad je vec nesto. Da mu producenti CNN-a svedoce da lazu samo za rejting, da su im gledaoci debili...to je vec malo ozbiljnije.

 

 

Pa i oni uzimaju milione i bas ih briga. Kad je to vec prihvatljiva logika. 

Link to comment

ne djuska golf ovaj vikend? gde nestadose rusi? videste li ekipu iz cnn? klasican holivud. bukvalno ta histerija. a

to sto su zenomrsci me ne cudi.

Edited by mustang
Link to comment

Ruse je tramp priznao tako da je sad kasno.

 

Nego Tramp mi nesto sve vise deluje ko Engleska kraljica ovih dana. Imam utisak da pjudi oko njega rade posao a on se bavi medijima. Sto i nije tako los ishod.

Edited by Eraserhead
Link to comment

jel sad treba da mi bude žao zbog nacionalne arhive SAD ili šta?

 

inače zuker je sad najsrećniji, dobio je tačno ono što je hteo. ko je odgledao deset min cnn-a ove godine to može shvatiti. to je takvo izazivanje trampa na dnevnoj bazi da je bilo samo pitanje vremena kad će dotični da ode all in.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...