Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

moram da priznam da se sladim kako ih tramp tacno u mozak a jos vise mi je drago kada vidim koliko su neoliberali mentalno pukli. po bastama se za svakim drugim stolom prica o trampu...apoteke, dispenzeri i liquor stores samo trljaju ruke ❤️

Link to comment

I farmaceuti.

Juce mi je drug iz LA pricao o buducem velikom skandalu u SAD, lijekovi protiv bolova koji su prodavani dvijehiljaditih godina i koji su doveli do adikcije veliki broj ljudi (on rece 40% - 50%). Prvi put cujem za ovo.

Link to comment

ma da. ohio mislim da je cak tuzio farm. firme za overdose stanovnika

 

svaki lekar mora da prijavi koliko je lekova izdao farmaceutskim kompanijama a koje su duzne da sve to prijave nekom zavodu. medjutim ovde se rokalo 1000% vise nego sto bi trebalo.

 

u LA su dva lekara vec pala za prekomerno pisanje recepata. mislim da ce sve to na kraju zataskati. velike pare se vrte tu. a drugo od kako je marihuana legalizovana u kaliforniji 25-30% je vec pala upotreba painkillersa i antidepresenata. ja sad mogu preko telefona da narucim med, dzem, hleb, cookies, edibles sto bi oni rekli sa thc. sve legalno. i donese na kucnu adresu.

 

bice isto picvzaj sto karteli ulaze u NoCal da preuzmu farme marihuane.

Link to comment

Juce mi je drug iz LA pricao o buducem velikom skandalu u SAD, lijekovi protiv bolova koji su prodavani dvijehiljaditih godina i koji su doveli do adikcije veliki broj ljudi (on rece 40% - 50%). Prvi put cujem za ovo.

 

Ne znam kako po prvi put čuješ, priča se godinama unazad da su žestoko preterali sa prepisivanjem oxy i srodnih lekova. Ljudima brzo raste tolerancija, krenu da kupuju na crno kad doktor više neće da im prepisuje, onda pređu na heroin jer je jeftinije, i dalje im je sve ravno.

 

(Navodno je sa legalizacijom marihuane između ostalog i krenulo da bi postojala alternativa tim ozbiljno adiktivnim opijatima na recept koji se rutinski prepisuju zbog svih mogućih bolova.)

 

Nema šanse da je procenat oko 40-50, ali je sigurno visok. Pažnju javnosti posebno izaziva činjenica da su ti zavisnici pristojni dobrostojeći middle-class ljudi, umesto tamo nekih što bi mustang rekla napušenih s dredovima. To automatski postaje gorući problem umesto da se gura pod tepih i cokće sa visine.

Link to comment

dobro je sto nam ostaju misli u pisanoj formi, neverovatno je koliko su uspeo da izvrnes moje reci ????

ti si FAKE WEENIE POOH hahahahahha

Edited by mustang
Link to comment

Tramp je fenomen. Politicki mrtvac na pocetku mandata. Po ceo dan tvituje i negde otputuje. Relevantan taman koliko ga mediji pokrivaju. Imam utisak da je cak i sam prihvatio takav ishod.

Link to comment

Donekle tacno u smislu da ako je Tramp mrtav ko je ziv?

Demokrate sigurno jok.

McConnell i Rayan se kolju.

 

Pence?

E, taj deluje opasno.

Link to comment

Imam utisak da stvari nekako idu po inerciji i da se najvise pitaju Pence i Mattis. Tillerson za sada deluje kao dudd, a on je mogao biti taj ko vuce konce da ima politickog iskustva. Realno Trampa ako bi taj tim (Pence, Mattis i co) pustio niz vodu on bukvalno ne bi imao nista osim twittera. A predsesnik Amerike. Neverovatno.

 

EDIt: Imam utisak da je Ryana ovo dosta sjebalo, ali ko ce ga znati.

Edited by Eraserhead
Link to comment

Ne znam kako po prvi put čuješ, priča se godinama unazad da su žestoko preterali sa prepisivanjem oxy i srodnih lekova. Ljudima brzo raste tolerancija, krenu da kupuju na crno kad doktor više neće da im prepisuje, onda pređu na heroin jer je jeftinije, i dalje im je sve ravno.

 

(Navodno je sa legalizacijom marihuane između ostalog i krenulo da bi postojala alternativa tim ozbiljno adiktivnim opijatima na recept koji se rutinski prepisuju zbog svih mogućih bolova.)

 

Nema šanse da je procenat oko 40-50, ali je sigurno visok. Pažnju javnosti posebno izaziva činjenica da su ti zavisnici pristojni dobrostojeći middle-class ljudi, umesto tamo nekih što bi mustang rekla napušenih s dredovima. To automatski postaje gorući problem umesto da se gura pod tepih i cokće sa visine.

Nisam bas pratio. I upravo je rekao ovo sto si napisao i zadnjem pasusu.

2008. je valjda pala neka kazna od 8 milijardi za farmaceutske firme.

Link to comment

ne sramim se priznati da u ovom (vec) ratu trampa protiv hibrida rt-a i foxnews-a navijam za fckng trampa, da mi je ovo rekao neko pre sest meseci rekao bi da je lud

Link to comment

Cega se pametan stidi...

 

Trump vs CNN je lazna dilema. Ovde se radi o sukobu jednog autokratskog naci psihopate sa svima koji se ne uklapaju u njegove interese.

Link to comment

ja molim moderaciju da banuje eraserheada...ozbiljno. toliko lupetanja i ogranicenosti videh samo jos kod nolovih sledbenika. covek je fanatik.

Link to comment

Cega se pametan stidi...

 

Trump vs CNN je lazna dilema. Ovde se radi o sukobu jednog autokratskog naci psihopate sa svima koji se ne uklapaju u njegove interese.

genijalno : )

neki tvoj pandan Trumpovac bi rekao: "zavera pedofilskog establismenta i djavoljih mainstream medija protiv malog coveka i predsednika autsajdera"

objektivno su Trumpova nekompetentnost i ostale ocigledne mane tek na drugom mestu utisaka u ovih 6 meseci, prvo mesto drzi ludjenje medija i demokrata oko izbora i Rusije 

Link to comment

Na prvom mestu je to sto je autoritarni psihopata najmocniji covek na svetu. Kao da nije bilo dovoljno sto vec imamo jednog medju top 10. Ludjenje je nekad preterano ali nije uopste isti red velicina, a obe spodobe dobijaju sta su zasluzili.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...