Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

3 hours ago, Mos said:

Ladno ima Nestasne godine na Netflixu. Pustio iz ciste zajebancije i nostalgije za periodom od pre 25 godina, kad me uhvatilo posle par epizoda, nisam mogao da stanem :D Koliko je to bila bolja serija od svojih americkih pandana. Gluma je jezivo losa, neki amaterski nivo bukvalno, ali teme su skroz ok. 

e, hvala ti puno, zavlacim se vec danima po svim coskovima netflixa i nista da mi legne, sad cu da se bacim na to :)

Link to comment

upravo zavešio ethos

:hail:

 

 

turci ga rastavili na proste činioce. što kaže dr karajlić “nije stigo reći ni bismillah”

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
Link to comment

jesi gledao i 2. sezonu? ja nikako da krenem, mada mi se prva dosta svidela. imam neki, nicim izazvan, predosecaj da nije na istom nivou kao prva.

 

Link to comment
On 2.1.2021. at 11:30, *edited by mod said:

Cobra Kai treća sezona, tu sam na pola i dalje poprilično dobro vozi. Četvrta već odobrena.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 

 

Ali čekaj majku mu.. Meni je ovo simpa, ali da serija nema nostalgično emotivni momenat i da nema preteče u vidu jednog od dražih filmova iz mladosti mnogih, ovo bi bilo žestoko, žestoko njesra. Gluma je na momente toliko loša da to boli, što neki od glavnih karaktera, što neki od bitnijih klinaca, priče glavnih likova se ponavljaju iz sezone u sezonu, svađaju se mire se svađaju se mire se, ovaj je alkoholičar nije alkoholičar alkoholičar nije alkoholičar, potonuo, digao se, potonuo, digao se, msm dokle jebote.. Toliko ima patetike, plot i replika klišea, dijaloga koji su mučno providni, loši... Na momente to radi posao, ali ne znam, da serija nema preteču kakvu ima, ovo bi na imdb bilo ocenjeno tipa 5.5. 

Evo recimo iz treće sezone ovi fleš bekovi iz Vijetnama, pa jbt, koga zabole, niđe veze, budalaština.

Simpa je donekle i može da se gleda, ali realno je loše na skoro svim nivoima. Serija za decu i to tipa do 14 godina. 

Link to comment

Odgledao sam, s velikom mukom, prve tri epizode BLY MANORA, ali ne mogu više. Život je prekratak i previše je patnje u njemu da mu oduzimam na trajanju a dodajem na patnji sa ovako nečim! 
Ova patetična bljuzga nema blage veze ni sa Džejmsom, ni sa zavrtnjem, ni sa hororom, toliko je nevešta, trapava i vulgarno jednoznačna (i nezanimljiva u toj svojoj banalnosti) da je to ko škripanje morske pene po staklu za mene.
A uz to sadrži čak dva totalno nepodnošljiva lika: superhisterično-trzavu guvernantu s tikovima i trzajima i tupavim očima na pola koplja koja na svaki lahor skače ko oparena i izleće iz sobe i cmizdri, ko iz neke karikature, i apsolutno najodvratnije, najiritantnije derište (i kao napisani lik, i kao kastovanu devojčicu) koje sam u životu imao nesreću da na ekranu (a i šire) gledam: perfectly dreadful!
Čitajte džejmsa, ali ovo slobodno zaobiđite.

Link to comment
 
Ali čekaj majku mu.. Meni je ovo simpa, ali da serija nema nostalgično emotivni momenat i da nema preteče u vidu jednog od dražih filmova iz mladosti mnogih, ovo bi bilo žestoko, žestoko njesra. Gluma je na momente toliko loša da to boli, što neki od glavnih karaktera, što neki od bitnijih klinaca, priče glavnih likova se ponavljaju iz sezone u sezonu, svađaju se mire se svađaju se mire se, ovaj je alkoholičar nije alkoholičar alkoholičar nije alkoholičar, potonuo, digao se, potonuo, digao se, msm dokle jebote.. Toliko ima patetike, plot i replika klišea, dijaloga koji su mučno providni, loši... Na momente to radi posao, ali ne znam, da serija nema preteču kakvu ima, ovo bi na imdb bilo ocenjeno tipa 5.5. 

Evo recimo iz treće sezone ovi fleš bekovi iz Vijetnama, pa jbt, koga zabole, niđe veze, budalaština.

Simpa je donekle i može da se gleda, ali realno je loše na skoro svim nivoima. Serija za decu i to tipa do 14 godina. 
Meni deluje da ovo najmanje gleda publika ispod 18 naravno nemam statistiku da potkrepim ali mi se čini da je ipak glavna meta grupa koja je film gledala kada su bili mali. Ne verujem da tiktok generacija ima preterano interesovanja za štampano izdanje plejboja niti muziku i reference iz 80ih

Meni je dovoljna za doza nostalgije plus ubacivanje po nekog lika iz stare franšize. Npr Chozen je bio pun pogodak.

Što se tiče Vijetnama tu su pokušali da pokažu kako baš niko nije potpuno loš (što je i meni malo smetalo) i da najave koga uvode naredne sezone što se i vidi na kraju.

Ono što mi je velika zamerka je nedostatak turnira i to što je izgleda u planu da traje pet sezona a mislim da bi skroz ok bilo da završe u narednoj.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment

Kad smo kod fr serija preporucujem 10 pour cent, ima na Netflixu sve sezone.

Odlicna serija.

 

Odgledao sam i Plan coeur, prva sezona je super, druga losija. Nisam siguran da cete razumjeti humor.

 

Ima i drugih ali na netflixu (canal+ serije).

 

Odgledao sam i Lupin, Omar Sy je nosi. Moglo je i bolje ali ok serija.

 

Link to comment
19 minutes ago, borris_ said:

Kad smo kod fr serija preporucujem 10 pour cent, ima na Netflixu sve sezone.

Odlicna serija.

 

Odgledao sam i Plan coeur, prva sezona je super, druga losija. Nisam siguran da cete razumjeti humor.

 

Ima i drugih ali na netflixu (canal+ serije).

 

Odgledao sam i Lupin, Omar Sy je nosi. Moglo je i bolje ali ok serija.

 


Pa jeste, moglo je bolje. Sad kad sam ostavio dan kasnije, tačno je. Omar je odličan, lepa pričica. Plan coeur, je li to “hooked up”? Pogledaću ako nadjem kategoriju za FR serije. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...