Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Turska serija da se prikazuje na Prvoj ne bi niko gledao, ali Netflix. Bilo je i boljih turskih serija prikazanih na televizijama sa nacionalnom pokrivenoscu.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, djeneralche said:

Turska serija da se prikazuje na Prvoj ne bi niko gledao, ali Netflix. Bilo je i boljih turskih serija prikazanih na televizijama sa nacionalnom pokrivenoscu.

 

koje su to?

 

Link to comment
13 minutes ago, ZSNj said:

Ko hoce da ospori covekovu tvrdnju, neka prvo pogleda svih 120ep pa onda nek prica.. :sleep:

 

posteno.

meni je sulejman bio dosta za vjeki vjekov 

Link to comment
ne znam da li je jos neko kojim slucajem kliknuo na  ovo smece. strasno je :(
Strašno u smislu "loše urađeno", ili strašno u smislu teme koju obrađuje...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Ladno ima Nestasne godine na Netflixu. Pustio iz ciste zajebancije i nostalgije za periodom od pre 25 godina, kad me uhvatilo posle par epizoda, nisam mogao da stanem :D Koliko je to bila bolja serija od svojih americkih pandana. Gluma je jezivo losa, neki amaterski nivo bukvalno, ali teme su skroz ok. 

  • +1 3
Link to comment
On 29.12.2020. at 22:43, kud u maglu Simoviću said:

može pojašnjenje koja je poenta onog andaluzijskog duška lokina čiji vhs snimak ide na kraju svake epizode(1. i 2. toliko sam pogledao)?

 

On 30.12.2020. at 10:17, kud u maglu Simoviću said:

video sam to, isti je pevač u oba spota na kraju 1. i 2. epizode al ne verujem da je ista pesma u pitanju

 

cenim da ima neka dublja poruka sa ovim spotovima na kraju svake epizode

 

To što se pojavljuje na kraju nije pesma po kojoj je serija nazvana. Cenim i ja da je neka dublja poruka u pitanju ali nema šanse da provalim o čemu se radi. Obratiću se višim instancamatm

 

Meni je kompletan izbor muzike u seriji 1 vrhunski majndfak ali cenim da su kreatori znali šta gađaju sa tim. Kasting su odradili fenomenalno, verovatno ima nečeg i u tom izboru muzike.

Link to comment
Ladno ima Nestasne godine na Netflixu. Pustio iz ciste zajebancije i nostalgije za periodom od pre 25 godina, kad me uhvatilo posle par epizoda, nisam mogao da stanem [emoji3] Koliko je to bila bolja serija od svojih americkih pandana. Gluma je jezivo losa, neki amaterski nivo bukvalno, ali teme su skroz ok. 
uputila djecu na gledanje :D

sent from bubamoto

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...