Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

12 hours ago, John Coltrane said:

 

 

Sinoć u dahu pogledao 2 epizode, danas nastavljam.

 

Koliko su lepe dve glavne junakinje, toliko su deca gadna, koliko je enterijer kuća, stanova i restorana za poželeti, toliko je atmosfera u tom malom mestu jeziva.

 

Inače glavni lik neodoljivo podseća na plesačicu iz Flashdance.

 

 

Dobro vozi serija, obe nastavnice su super sexy. Estetika rula, serija je kao hodajuci product placement za turizam u Galiciji, ali neka. Ja zadovoljan.

 

 

Link to comment
2 minutes ago, Budja said:

 

Dobro vozi serija, obe nastavnice su super sexy. Estetika rula, serija je kao hodajuci product placement za turizam u Galiciji, ali neka. Ja zadovoljan.

 

 


Ma i ja sam zadovoljan, ali na momente mi deluje naivno. Sad puštam 5, baš mi je gušt da razvlačim.

Link to comment

posle prve dve epizode ethosa, samo da kazem da je ovo odlicno. nadam se da ce tako ostati do kraja. 

 

spanci -mnjah, generalno bilduju dramatiku toliko da tesko moze da prija, narocito kad usledi rasplet kao antiklimaks. nkako su im i filmovi i serije poceli da izlaze iz istog kalupa u poslednje vreme.

 

ko ima stomak, moze da pogleda i delhi crime - mucno, ali ne pusta paznju. indija je fascinantna.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

Vaistinu šećer. Koja serija?

 

Neces ovo videti u Etosu, zabradjena je sve vreme :D

 

Inace sharmantna zak i zabradjena, pravi diavolo :heart:

 

 

 

 

Edited by Caligula
  • +1 1
Link to comment

može pojašnjenje koja je poenta onog andaluzijskog duška lokina čiji vhs snimak ide na kraju svake epizode(1. i 2. toliko sam pogledao)?

Link to comment
može pojašnjenje koja je poenta onog andaluzijskog duška lokina čiji vhs snimak ide na kraju svake epizode(1. i 2. toliko sam pogledao)?
Zeza me quote preko tapatalk-a pa sam prekopirao deo@Redoran posta, pretpostavljam da je to..

"Originalni naslov je Bir başkadır što se može prevesti jedino u kontekstu stiha iz kojeg te reči potiču a koji kaže: Bir başkadır benim memleketim (moja zemlja je nešto posebno). U pitanju je čuveni šlager iz 70ih, dakle naslov serije bi glasio otprilike: Nešto posebno dočim je Ethos za stranu publiku i rekao bih da je dobar izbor. "

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment

video sam to, isti je pevač u oba spota na kraju 1. i 2. epizode al ne verujem da je ista pesma u pitanju

 

cenim da ima neka dublja poruka sa ovim spotovima na kraju svake epizode

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...