Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Jebote, gledam sad La vida por delante sa Sophiom Loren. Fuck, kako izgleda zena, 86 godina ladno bi mogla da bude mladja od mene. Kapiram i plastika i decenije najbriznije brige i sminka i sve, ali opet 86 je 86.

Link to comment

Zavrsio "The Haunting of Bly Manor", sasvim solidna. Prva sezona je nesto bolja, obe su kobajagi horor sa odlicnom pozadinskom pricom i vrlo jakom poukom na kraju - e taj deo mi je bio dosta efektniji u "Hill house" delu, mada je i ovde sasvim ok. Klinci su odlicni, njanjava ou-per mi je malo isla na zivce. 

Link to comment

Mislim da je bilo ovih kodova i ranije, ali nije lose podsetiti se. Imam utisak da meni Netflix ne nudi na glavnim stranama mnoge od ovih sadrzaja -

 

Action & Adventure (1365)

  • Hvala 2
Link to comment

Uopšte ne kontam to sa kategorijama :(.  Ne izbacuje vam seriju preko search, pa je tražite preko kategorije ili ste u fazonu "baš mi se gleda "irish movies" ? 

Link to comment
5 minutes ago, Lezilebovich said:

Uopšte ne kontam to sa kategorijama :(.  Ne izbacuje vam seriju preko search, pa je tražite preko kategorije ili ste u fazonu "baš mi se gleda "irish movies" ? 

 

Preko search ce da izbaci nego na naslovnici kad ti izlistava naslove uglavnom forsira ili novo ili popularno ili nesto sto bi ti se svidelo (preko nekog njihovog koznakakvog algoritma). A kad kroz meni odes na zanrove imas samo 10ak onih najstandardnijih, pa ovako kroz ove linkove mozes malo preciznije da targetiras pretragu onoga sto bi mozda gledao.

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Lezilebovich said:

Uopšte ne kontam to sa kategorijama :(.  Ne izbacuje vam seriju preko search, pa je tražite preko kategorije ili ste u fazonu "baš mi se gleda "irish movies" ? 

 

Netflix kao i google koristi interest based algoritam. Tako da ako sam recimo gledao John wicka, ima da me smori sa akcionim filmovima sto u preporukama sto u similar kategoriji dok ostalo sakriva sto zbog prve stvari sto zbog archenja servera. Te nije lose imati sifre/addon kad ti se prigleda nesto drugacije. I PIA vpn ako hoces da gledas americki netflix ;)

Link to comment

Ja sam se pre jedno 4 godine igrao sa DNS-ovima te 10 dana nisam mogao da popravim sto sam pokvario. Tako da jeste dns super ali od tad samo sto su ljudi vec upakovali ;)

Link to comment

Nema boga da bih mogao searchovati preko ovih šifri i podgrupa. Pošto me slider jako nervira i na Twitchu i na Netflixu, obično odaberem box prozor i onda A-Z, traje možda par minuta duže ali vidiš kompletnu ponudu. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...