Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Odgledao sam punishera... Sasvim solidan tresh, ima mnogo propusta tu i preterivanja ali je u suštini sasvim solidno napisano, ima i triler elemenata pored mora akcije i par milijardi mrtvih, a John Bernthal je odlično odradio posao, dobrog lika je stvorio. 

Link to comment

Zašto bi kad to oni sami dozvoljavaju, 4 uređaja istovremeno mogu da gledaju, preko ne može. Njima je bitno tih 12 dolara/evra, jebe im se ko kako gleda. 

Link to comment

Ja delim tako sa 3 kompanjona, radi odlicno, gledamo istovremeno serije, bukvalno jedini limit je sto ako je jedan profil aktivan trenutno, neko drugi sa tim profilom ne moze da gleda.

Link to comment

mislim da je pravilo da na basic accountu ne može, na standardu mogu dva odjednom, a na premiumu četiri. nego sam čitao nešto valjda da se netflixu ne sviđa što četvoro ljudi gleda s jednog naloga, nisu oni to tako nacrtali™.

  • +1 1
Link to comment

Možeš da deliš na 4 profila, svako ima svoj, plaćate po 360 dindži.. Jedan otvori nalog, ostali mu plaćaju preko aplikacije i svako dobije pass i otvara svoj profil na koji može i pin kod da stavi..

Ja već godinu dana delim sa 4 nepoznata lika koje sam našao preko kupujem prodajem oglasa..


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
41 minutes ago, zoki said:

Možeš da deliš na 4 profila, svako ima svoj, plaćate po 360 dindži.. Jedan otvori nalog, ostali mu plaćaju preko aplikacije i svako dobije pass i otvara svoj profil na koji može i pin kod da stavi..

Ja već godinu dana delim sa 4 nepoznata lika koje sam našao preko kupujem prodajem oglasa..


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 

 

znači nalog i profil su odvojeni, ja ako delim nalog s nekim dobijem svoj profil i onda mogu da gledam bilo kad bez obzira šta ostali profili rade u tom trenutku?

Edited by Calavera
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...