Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

38 minutes ago, borris_ said:

 

Engleski prevod bolje oslikava seriju. 

 

Samo bih opet ponovio da je ova serija medju najboljim koje sam do sada vidio.

Jos jedna francuska serija pripada tom vrhu, Le bureau des légendes (prevedeno "The bureau") ali je nema na Netflixe-u  (Canal+ serija).

 

U UK se moze vidjeti na Amazon Prime-u (prve tri sezone) a u USA na iTunes.

 

Ja sam srecom nasao poslednje sezone na Australijskom SBS koji je javni kanal. Radi sa VPN, i tako odgledah sve do kraja.

Link to comment

Ima svih pet sezona na nasem prajmu, samo treba dodatna pretplata (Sundance Now) za 3-5. Sad su samo prve dve dostupne bez toga.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
On 2.2.2021. at 11:39, dragance said:

Inače zbindžovao sve 4 sezone u sedmici od Call My Agent, tj Dix pourcent! Kakvo pišanje od smeha, kakve zvezde u sporednim ulogama :D 

Mada, konšto @borris_ reče, pomaže kada se zna ko su sve te zvezde. 

 

 3 od 4 sezone su dobre, naroito 2. i 3, a 4. je bas ozbiljan pad

Link to comment

Fauda, ujeba mi spavanje skroz, valjda ću do ponedjeljka da zgužvam sve što mi je ostalo od epizoda da se vratim normalnom životu i obavezama.

  • +1 1
Link to comment

ja pokušao doduše samo jednu epizodu i nije mi išlo, a vidim dosta je ljudi hvali

 

 

sad gledam designated survivor, mod mozak na otavu i teraj

  • +1 1
Link to comment

Ne možeš prekinuti, bukvalno lakše prekinuti na sred epizode nego na kraju. Dvije noći zaspivam u 5 ujutro zbog ove serije. Bukvalno udžbenik iz pisanja dobre triler serije, a pomaže i to što su lokacije fenomenalne, zanimljive, autentične, te kulturološke nijanse i što je u pitanju majka svih sukoba na ovoj planeti.

  • +1 1
Link to comment
On 2.2.2021. at 11:39, dragance said:

Inače zbindžovao sve 4 sezone u sedmici od Call My Agent, tj Dix pourcent! Kakvo pišanje od smeha, kakve zvezde u sporednim ulogama :D 

Mada, konšto @borris_ reče, pomaže kada se zna ko su sve te zvezde. 

 

meni se ne svidjaju francuske serije osim bureau naravno, probao nekoliko i batalio...ne ide, ali ovo je suvo zlato. gledao 3 sezone za par dana, hvala ti za preporuku :)

 

btw recepcionarka :wub:

  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...