Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Quote

Here are the Netflix top 10 series by total view hours in the first 28 days: 

  1. Bridgerton, season 1 -- 625 million hours
  2. Money Heist, part 4 -- 619 million hours
  3. Stranger Things 3 -- 582 million hours
  4. The Witcher, season 1 -- 541 million hours
  5. 13 Reasons Why, season 2 -- 496 million hours
  6. 13 Reasons Why, season 1 -- 476 million hours
  7. You, season 2 -- 457 million hours
  8. Stranger Things 2 -- 427 million hours
  9. Money Heist, part 3 -- 426 million hours
  10. Ginny & Georgia, season 1 -- 381 million hours

 

Link to comment
4 hours ago, Halvard said:

 

+1

Ako ste raspoloženi za klasični Scandi noir krimić, sasvim korektna serija. Plus je glavna glumica naše gore list. :D

Danica Ćurčić

Živo me zanima kako danci izgovaraju njeno ime

Link to comment
14 hours ago, Fakundo Sava said:

Danica Ćurčić

Živo me zanima kako danci izgovaraju njeno ime

 

Denika Kućić/Ćućić/Kurcik/razne druge varijante :D

 

Link to comment

 

1 hour ago, Ros said:

dobro da se ne zove djurdjica

djiki :naughty:

 

The Guilty je totalno sranje. Dzejk Dzilenhol je takodje los ovde. Najgore, nisam gledao original jer ne uspijevam pronaci srpski titl, pa da ne propustim nesto, a sad nema smisla da pokusavam :frust: Otkazacu djeci netflix

Edited by kipo
Link to comment
2 hours ago, kipo said:

 

djiki :naughty:

 

The Guilty je totalno sranje. Dzejk Dzilenhol je takodje los ovde. Najgore, nisam gledao original jer ne uspijevam pronaci srpski titl, pa da ne propustim nesto, a sad nema smisla da pokusavam :frust: Otkazacu djeci netflix

Kako bre eno na titlovi dot com koliko hoces prevoda.

Link to comment
5 hours ago, Moća said:

Kako bre eno na titlovi dot com koliko hoces prevoda.

hmm ovako, na prvu, nijedan ne odgovara onome sto sam ja skinuo. Trudio sam se jbt,dao sam sebe na srebrnom pladnju da to pogledam kako treba

 

PS svejedno, ovaj americki bas los

Edited by kipo
Link to comment

slucajno da vam ne padne na pamet da bindzujete seriju dzuli delfi on the verge. serija je ocajno losa a dzudi je jedna od najnetalentovanijih komicarki koje sam gledala. citava glumacka ekipa je sranje, sve je sranje, prica, rezija, humor, teme, muskarci, zene, deca.... sve!!! 

a sve zacinjeno toboz francuskim sarmom i evropskom kulturom, klasicni komadi za klavir idu u najavnim i odjavnim spicama?!? 

sve u svemu, ta zena je strahovito netalentovana i pretenciozna. 

a mnogo sam volela triologiju before (mada me je smorila u poslednjem delu, moram priznati)

jedino ako neko bas voli elizabet su - iako je vec skoro sezdesetogodisnjakinja, bez plastike, sminke i sa nesavrsenom linijom izgleda i dalje prelepo.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Završio Lignjaigrutm, meni odličan pet, klasični Korejac, mešavina mindfucka i groteskne brutalnosti, uz odličan razvoj likova i dosta psihologije. Voleo bih da su se još više igrali nekim poznatim teorijama igara, tipa prisoner’s dilemma, mogli bi da bude jbno zanimljivo. Možda toga bude u sezoni 2.

 

Ne znam što vam se nije svideo kraj?

 

Slow burn je serija, baš joj treba 4-5 epizoda da te uhvati, da pohvataš likove i istrpiš one iritantne i onu njihovu teatralnost u izgovoru, pri dranju i kreštanju, to mi nikad nije leglo ni u jednom korejanskom filmu.

Link to comment
On 30.9.2021. at 15:17, kipo said:

Ja u subotu prvi put zbindzovao seriju, squid game, samo da vidim da li joj je kupio piletinu naposletku :fantom:

Stavi u spojler papčimo. Tek sam na drugoj epizodi!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...