Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

13 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

 

:)

 

 

nadam se da se netflix malo uplasio hbo max-a i da ce da napravi makar sitan odmak od strategije 100% kvantiteta 2% kvaliteta, u suprotnom raskidamo

Edited by morgana
Link to comment
15 hours ago, Lezilebovich said:

Kestenjavko je zavrsen kompletno u prvoj sezoni. 

Znamo i ko, znamo i zasto, znamo i kome, a naravno i sta

 

Prica je zavrsena, ali ne bi bilo prvi put da se par detektiva reaktivira na drugom slucaju. Imaju odredjenog potencijala, iako ne bi bila neka prevelika greota i da se to ne desi.

  • +1 1
Link to comment
55 minutes ago, chandra said:

 

Prica je zavrsena, ali ne bi bilo prvi put da se par detektiva reaktivira na drugom slucaju. Imaju odredjenog potencijala, iako ne bi bila neka prevelika greota i da se to ne desi.

da da. tako je npr hidden, ali meni se uopšte ne gleda taj drugi deo 

Link to comment

A dobro, takve nastavke nije obavezno gledati.

Bitno da nije clifhanger.

 

Počeo Little fires everywhere, ništa spec ali može da prodje jedna epizoda pred spavanje.

Dal’ je to uopšte Netflix, nisam više siguran. 

Link to comment
29 minutes ago, mraki said:

 

 ali može da prodje jedna epizoda pred spavanje.

 

Kad smo vec kod prolazenja , pre spavanja je def. bolja jedna epizoda seksa :nobles:

  • -1 1
Link to comment

ted lasso je solidno šarmatan, ali vidim da se iz nekog razloga opasno hajpuje po internetima u poslednje vreme. to je recept za razočaranje, definitivno nije u pitanju nešto specijalno što se nikako ne propušta.

 

meni je prva sezona bila ok jer sam očekivao totalno sranje pa se prijatno iznenadio, u drugu sam već ušao sa nekim očekivanjima i bila je mnjah

 

edit - inače nije netflix, mislio sam da smo na omiljenim serijama :)

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment

Ma nije problem fudbal, obožavm i fudbal, nisam samo ljubitelj tenisa, nego me mrzelo da do detalja čitam o čemu se radi. Ovde to dobiješ u digest formi. :D

Link to comment

Ted Laso je otkrovenje 2020, toj godini je tako trebala jedna pozitivna i duhovita serija, a Laso bas u tome prednjaci.

 

Druga sezona je dosta ozbiljnija i bavi se nekim zajebanim temama, ali opet (osim jedne epizode) bas dobro vozi, ne bih rekao da je opao kvalitet, samo su se okolnosti malo promenile, mada sam sad i mnogo vise vezan za likove.

Link to comment
16 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

ted lasso je solidno šarmatan, ali vidim da se iz nekog razloga opasno hajpuje po internetima u poslednje vreme. to je recept za razočaranje, definitivno nije u pitanju nešto specijalno što se nikako ne propušta.

 

Minimum 5, 6 ljudi sam "naterao" da odgleda i bukvalno su svi oduševljeni...

Do tebe je. :cool:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...