Jump to content
IGNORED

Jugosloveni, odnosno zapadnobalkanci...


namenski

Recommended Posts

neki dan mi bio ex zet iz usa

naravno, patriota, daje nam svu podrsku da odrzimo ovaj kurs mimo ostatka evrope i zapadnog sveta po cenu da jedemo korenje

sad sto je njega zalomilo da "mora" da zivi u usa i ne deli tu nasu sudbinu, jbg, sta da se radi

odusevljen je vucicem, a njegovi bolesni, nepokretni i polupismeni roditelji su aktivisti sns

 

u nekom trenutku pomenemo nekog njegovog rodjaka, ispostavi se da je skoro uhapsen u grckoj, hrvatska ga tereti za neki zlocin 1991

kaze zet, rodjak naravno nije kriv, smestaju mu hrvati jer ga mrze bio bogat pre rata i tako to

nemam pojma, ima svakakvih slucajeva, godinama su dva "prava" svedoka dovoljna da optuze coveka za najteze zlocine,  mozda zaista nije kriv

ja se tu nadovezem, sa "ali jbg sto mi sami nismo osudili one koji su zaista ubijali nemocne babe i djedove, pa onda oni ne bi imali mogucnost da gone nevine ljude za ista dela"

i tu naravno raspalimo o ratu, on patriota, ja izdajnik, caca unprofor

 

sve to na stranu u jeku diskusije kaze covek mrtav ladan, pa jbt kako tako pricas kad je u hrvatskoj pre ovog rata bilo 30% srba

 

zapravo, bilo nas je 12%

a to je podatak iznimno lak za proveriti, gde ne postoje dve ili vise istina, nego konkretni brojevi

 

najgore je sto je zet sustinski ok lik i van te price generalno ima prilicno ok statove

ali mitomanija je cudo i veoma je lako ubediti plebs u neke sasvim sulude stvari

onaj ko ne veruje u tako egzaktan podatak, lako proverljiv, tog je lako ubediti u bilo sta

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment

doduse, zet nije pobednik dana

tu titulu nosi rodjak, nekoliko godina mladji od mene, koji sve bolesne upucuje na nestorovica i kune se u njega :rolleyes:

  • Tužno 2
Link to comment
1 hour ago, Mel said:

 

Imao si i stotine hiljada Srba u Madjarskoj, pa sad imash hiljadu.

 


jel? izvor?

 

ajd proveri malo, pre nego sto napises ovakve  gluposti.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, б1lme3 said:

neki dan mi bio ex zet iz usa

naravno, patriota, daje nam svu podrsku da odrzimo ovaj kurs mimo ostatka evrope i zapadnog sveta po cenu da jedemo korenje

sad sto je njega zalomilo da "mora" da zivi u usa i ne deli tu nasu sudbinu, jbg, sta da se radi

odusevljen je vucicem, a njegovi bolesni, nepokretni i polupismeni roditelji su aktivisti sns

Bukvalno ista prica za moje rodjake iz Kanade. Otisli pre 30 godina, uzeli drzavljanstvo trulog Zapada, decu iskolovali i zaposlili tamo, skucili se. Nemaju nameru da se vrate jer jbg od cega ce da zive na Balkanu ali zato meni mrtvi ladni prebacuju da sam izdajica jer nisam za vucica i da je nemoralno da saradjujemo sa Zapadom koji nas je bombardovao. Ozbiljno sam popizdeo i rekao im da cu ja da placam cenu bilo kog sranja u Srbiji dok oni piju kaficu na tom trulom Zapadu i navijaju iz udobne fotelje.

 

Inace van toga isto ok ljudi. Al ja zaista ne kapiram to slepilo i bezobrazluk. Vidjacemo se jos, izbicu im to iz glave nezvao se ja Shan Jan.

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, Mel said:

 

 

Mislim da rezultati govore za sebe. U Srbiji je etnichki chista Shumadija i jug Srbije, ne rachunajuci tu Rome. Sandzak ne, Vojvodina ne. Hrvatska se sa 25% manjina svela na x%? U Bosni se % Srba smanjio drastichno kao posledica WWII. U Madjarskoj je nekad bilo jako puno Srba, koliko ih je sad, a koliko je Madjara ostalo u Vojvodini komparativno. Praktichno gde god imash pad ili nestajanje cele etnichke grupe, to je etnichko ciscenje/genocid i to ti je to. Ovo u smislu ne da ne stoje tvoji komentari o Srbiji/ Srbima, nego da takvi kakvi su bili imali su nasuprot sebi vrlo agresivne politike suseda.

O Bugarima necu ni pochinjati...

 

u vojvodini je 1948 bilo 50% srba, danas ih je preko 75%

 

u hrvatskoj je 1948% bilo 80% hrvata, danas ih je 90%

 

 

 

 

isprali nam radikali i sps mozak tokom 30 godina

svima nama, da ne bude zabune

samo neko ima potrebu da proveri "istine" u koje svi verujemo i koje nam se 24/7 serviraju sa svih strana, a neko prosto smatra da su to cinjenice

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, Shan Jan said:

Bukvalno ista prica za moje rodjake iz Kanade. Otisli pre 30 godina, uzeli drzavljanstvo trulog Zapada, decu iskolovali i zaposlili tamo, skucili se. Nemaju nameru da se vrate jer jbg od cega ce da zive na Balkanu ali zato meni mrtvi ladni prebacuju da sam izdajica jer nisam za vucica i da je nemoralno da saradjujemo sa Zapadom koji nas je bombardovao. Ozbiljno sam popizdeo i rekao im da cu ja da placam cenu bilo kog sranja u Srbiji dok oni piju kaficu na tom trulom Zapadu i navijaju iz udobne fotelje.

 

 

Pitaj ih šta misle o uspešnoj kanadskoj misiji na ovim prostorima pre 25 godina :fantom:

 

Quote

Canada's air force says it can look back on its Kosovo mission as a job well done. For the first time Canadian commanders gave details of the missions flown by Canadian pilots during the 11 weeks that NATO rained bombs and missiles on Yugoslavia.

General Ray Henault says Canadian CF-18's flew 678 sorties during the war and dropped more than 500 bombs in 158 successful sorties, destroying targets ranging from airfields to armoured vehicles, and at least one of the bridges across the Danube.

"We flew 10 per cent of all Nato strike missions," said Henault. "Canadians were certainly considered to be among the best and ... have proven themselves to be on the A-Team."

 

Link to comment

Ma... Odvaljeno od zivota. Zameras ljudima u Srbiji koji 30 godina prolaze sranja sto se ne bore vise protiv Zapada dok ti zivis na tom Zapadu. 

 

Sramota. Svi znamo sta je to - kad je moje dupe u pitanju uvek ima izgovora ali cu da serem drugima kako nisu dovoljno moralni.

  • +1 6
Link to comment
5 minutes ago, Shan Jan said:

Ma... Odvaljeno od zivota. Zameras ljudima u Srbiji koji 30 godina prolaze sranja sto se ne bore vise protiv Zapada dok ti zivis na tom Zapadu. 

 

Sramota. Svi znamo sta je to - kad je moje dupe u pitanju uvek ima izgovora ali cu da serem drugima kako nisu dovoljno moralni.

ako me nesto razbesni, to je to

 

podrivaju sistem iznutra, sta li

 

 

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, б1lme3 said:

u hrvatskoj je 1948% bilo 80% hrvata, danas ih je 90%

 

a pre toga 70%. To i pricham. Pochistili su Srbe iz 2 x i Italijane iz 1x i postali efektivno etnichki chista drzava. To je backdrop ukom egzistira Srbija.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, б1lme3 said:

ako me nesto razbesni, to je to

 

podrivaju sistem iznutra, sta li

 

 

 

Pa ko UCK, samo malo juche.

Link to comment
2 minutes ago, Mel said:

 

a pre toga 70%. To i pricham. Pochistili su Srbe iz 2 x i Italijane iz 1x i postali efektivno etnichki chista drzava. To je backdrop ukom egzistira Srbija.

da, pre toga u hrvatskoj 1931 70% hrvata

a u vojvodini 1931 33% srba

 

a ti ovo koristis kao primer etnicki ociscene hrvatske i mesovite vojvodine

 

i onda jos kad neko danas kaze da se vojvodina posrbljava, svi skoce na noge da toboz brane multikultularnost vojvodine od koje gotovo da nije ostalo vise nista

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Mel said:

 

Pa ko UCK, samo malo juche.

kakav sad uck, zaista je tesko ispratiti tok tvojih misli

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...