Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

31 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

 

 

31 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

istina se ne donositm ona je tu

ovaj samo osvetljava jedan od puteva ka njoj. puteva kojima je vuletić išao

 

a to što kada osvetli jedan budžak na tom putu, još tri ostanu u potpunom mraku, nije na njemu da osvetljava. na pitanje šta je on kao potpredsednik  fkp-a radio dao je nekakav odgovor tipa “dopis radne zajdenice, njegova izjava tim povodom” i sve to negde postoji zapisano i lako proverljivo. on može da bude zaštićeni  svedok ovog slučaja tipa dejan milenković bagzi i ništa više od toga, možda consigliere, dal su mu krvave ruke zbog toga? mislim da nisu

 

a da li on to radi zbog kvadrata na menhetnu kao vazura ili zbog patološke ljubavitm prema partizanu, ja nekako volim da verujem da je primarni razlog njegovog bitisanja u humskoj ovo drugo

 

znaci njegova pozicija, u najboljem slucaju, moze biti kao pozicija medicinskog dela korona kriznog staba. ne uliva previse poverenja.

 

covek je u celom intervjuu rekao samo jednu korisnu stvar, a to je da je belivukova grupa vremenom imala sve vecu podrsku drzave. sve ostalo je bilo ili potpuno lupetanje ili mucenje vode.

Edited by nenad
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

 

Naravno da nece.

 

ovo su radikali a ugrozen je lik i delo svevisnjeg. naravno da ce emitovati. 

 

pogledao newsmax, vuletic je debil. ali ozbiljan debil. 

Link to comment

Ja se izvinjavam ali mom laičkom oku ovaj Slaviša Kokeza deluje kao priglup niži tip čoveka koji bukvalno ništa sam ni ne smišlja ni ne preduzina.

Deluje kao statista filma u tudjoj režiji u ovoj poligraf - informativni razgovor ujdurmi...

Edited by pt 2.0
Link to comment

Naravno da je statista i igra svoju ulogu,nije mu prijatno trenutno,al jebiga,dosle usluge na naplatu.Cilj je malo zamazivanje ocuju,malo isteravanje ovog iz suda koji je ortak sa Sonetom.

 

Trajace ovo poduze

Edited by Bogotac
  • +1 1
Link to comment

Inace imam jednu zapazanje, koliko je simbol Gavrila Principa degradirao kada su ga ove glavosece, koljaci i psihopate koristile za sebe. Ne znam da li ima ijedna stvar iz istorije koju smradikalcine nisu uspele da ukaljaju u zadnjih 30ak godina.

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, mraki said:

Završeno, ovo je slika po izlasku.

Jel' im pokazala koje ona ima slike, pa da vide da li ce da se menjaju sličica, ili će ipak da svako zadrži svoje?

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...