Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

22 minutes ago, nautilus said:

 

da. to nije dokaz na sudu

da, nije.

 

ali je krunski dokaz u medijskom suđenju. a tu kad te dohvate, posle više nije ni bitno šta je, kada je i kako je sud odlučio. ako uopšte i odluči nešto, odnosno ako postupka bude.

  • +1 2
Link to comment

Koliko ja znam, taj poligraf iako nije validan dokaz na sudu, prilično usmeri sam tok istrage i može zeznuti nekog ni krivog ni dužnog. Ne znam zašto ga uopšte koriste.

Edited by mraki
Link to comment
1 minute ago, mraki said:

Koliko ja znam, taj poligraf iako nije validan dokaz na sudu, prilično usmeri sam tok istrage i može prilično zeznuti nekog ni krivog ni dužnog. Ne znam zašto ga uopšte koriste.

 

Bas zato.

 

Narodni sud, sastavljen od sudija i porotnika koji cine svi citaoci Informera i Telegrafa, ne prasta i ne zanimaju ga trivije poput dokaza. 

Link to comment
da, nije.
 
ali je krunski dokaz u medijskom suđenju. a tu kad te dohvate, posle više nije ni bitno šta je, kada je i kako je sud odlučio. ako uopšte i odluči nešto, odnosno ako postupka bude.
to je vec folklorni deo, za to znam. zvanichno me zanimalo.

sent from bubamoto

Link to comment

Sve ovo je jos zanimljivije utoliko sto su Mu i Koki i Slina bili vrlo bliski... bili su mu prijatelji. Iz radikalskih vremena. Nisu to Vulini, Brnabe, Vesici i Maliji, koji su ga ko zna kako gledali i mozda i radili nesto kontra njega u nekom proslom vremenu i prostoru. Ova dvojica su mu bili ekipa. Kokeza je zavrsio u Zvezdi ne samo kao neko od poverenja, nego i neko od svakodnevne komunikacije. Sedeo bre do njega dok je ovaj nosio lazni gips.

 

Ako nije u pitanju neka prejeftina predstava, ako su to i Slina i Koki... spisak se sigurno ne zavrsava i ko zna ko je tu jos urotio.

Edited by Malvo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...