Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

22 hours ago, pt 2.0 said:

Ja se izvinjavam ali mom laičkom oku ovaj Slaviša Kokeza deluje kao priglup niži tip čoveka koji bukvalno ništa sam ni ne smišlja ni ne preduzina.

Deluje kao statista filma u tudjoj režiji u ovoj poligraf - informativni razgovor ujdurmi...

 

Kokeza je tipičan SSV (srpski stranački vojnik), ergo gilipter sa dna kace koji jedino u politici može da bude nešto više od portira na stovarištu. Dok mu je stranka u opoziciji služi za mahanje barjacima, ulični aktivizam i povremene prljave poslove. Ako stranka uzjaše, gilipter dobija nešto da se naplati a šta će dobiti to zavisi od toga kako i koliko se pozicioniraotm za vreme opozicionarenja. Ovaj se proslavio u nekim mutnim dešavanjima, stigao do GO SNS i preporučio za high-level mutljavine na poziciji vlasti, pa je prvo zaduženje dobio u FK Crvena Zvezda gde je bio postavljen za potpredsednika. Tu je ostao tri godine i onda prešao najpre u fudbalski savez Beograda i potom u FS Srbije. FSS je veoma poželjan plen među takvima jer tu manje-više nema konkurencije a vrte se lepe pare, dočim u Zvezdi ili Partizanu mora da se kolje sa barem 3-4 mafije sa podjednako jakim leđima. Moj utisak je bio da u Zvezdi nije uspeo da se razmaše tj. izbori sa konkurencijom, ali to će bolje znati kolege koje za taj klub navijaju, ja sam iz neprijateljskog tabora.

Link to comment

moj utisak je da je cela ova prica krenula poznatom stazom tome grobara od onog trenutka kada je vucic krenuo u standardni presing "precednik je ugrozen" 

 

ovi sto dolaze na saslusanja sad izjavljuju pokornost i poslusnost, uz iskrenu nevericu da nesa iz bg nije bio u istom timu kao aca iz zemuna. 

 

do kraja nedelje, nesa ostaje bez kompletne ekipe i ne ostaje mu nista drugo do da prihvati poziciju konzula u hong kongu, s tim da mu ostaje u dzepu sve sto je dosad nalapao (sta moze drugo, jer ima previse da izgubi ako krene da se kurcobeca bez ikoga uz sebe). s druge strane, aca iako je po prirodi osvetoljubiv, zna da ne moze nista da dobije ako udari tvrdje na najboljeg druga nesu (ministar policijski i vojni a da se ispostavi da je krimos i izdajnik i ugrozavac bezbednosti precedniku, ne ide nikako. plus nesa sigurno ima dovoljno prljavog vesa o celoj familiji da razdeli unaokolo) a ako ga udomi, lepo ce ga skloniti od sebe, poluga vlasti i medija. mir u kuci uspostavljen, a "mediji" mogu ponovo da se fokusiraju na pravog neprijatelja drzave - djilasa tajkuna.

 

beli vuk i ekipa su proslost i njihov kljuc ce biti bacen u savu, negde kod tomine vikendice. njihova poslusnija zamena je vec pronadjena.

 

jedina nepoznanica je da li je dea zaista utegla jajasca najvecem sinu nasih naroda i narodnosti, pa da je primoran da zrtvuje i nekog od pijuna iz srednjeg esalona, poput ove hrkalovicke, i sta ce morati da joj ponudi da bi pristala na saradnju i par godina zatvora. deluje lako uradivo - pionu se ostave pare koje je nakrao, obeca se zastita od kontra-klana, i miran zivot u penziji nakon par godina lagane robijice (koja ce se vec konvertovati u kucni pritvor/rano pustanje zbog dobrog vladanja)

Link to comment

Ovo je scenario koji na papiru odgovara i Psihu i Slini, jedino je pitanje da li ce Slina ostati Slina i prihvatiti da bude Toma. Pitanje je i koliko je Slinina struja duboka.

Link to comment

mislim da je “slinina struja” naša pusta želja da vidimo naprslinu u sns monolitu

 

nema tamo ni struje, ni frakcije

jedan čovek, jedna partija, jedna zemlja...

  • +1 7
Link to comment

Ima dosta predsednika opština koji su Nebojšina ekipa. Samo što nikome u interesu nije da ne ostanu tu gde jesu, ni Nebojši ali ni Vučiću.

 

 

Link to comment

Samo se kukavno i kukavicko srpstvo nada da je ovo prica oko pucanja partije i slabljenja SNS-a. 

 

Niti je ovo vezano za prevlast u SNS-u, niti ima veze sa politikom niti je SNS politicka partija.

 

Samo je cash u sred svega i jedini interes svih. Ostali (narod) ce morati sam da se izbori za svoje dobro a ne da mu jebeni Slindza donosi svetlu buducnost.

  • +1 3
Link to comment

Moguce je da se desava ono o cemu teoretski trubimo vec godinama - mala bara, mnogo krokodila.

 

SNS ne postoji kao politicka stranka, samo kao organizacija sa politickim predznakom, sa te strane se Psiho dobro ogradio i sve ulozio u sebe.

 

Medjutim, sve te dogadjaje na terenu odradjuju neki ljudi u hijerarhiji, od kojih su mnogi tu od naprednjackih pocetaka ili iz radikalskih vremena.

 

Vremenom, ili odjednom, kajmak su poceli da kupe raznorazna braca, kumovi, Brnabe, javne licnosti koje su Sajku potrebne da bi poboljsao svoj PR, cak i nekadasnji ljuti politicki protivnici.

 

Na primer, Andjus i Djuka nikad ne bi starom drugaru na taj nacin gurnuli noz u ledja, iako sam siguran da ga kritikuju pred ljudima i da zato povremeno odu pod led.

 

Slina i Koki su izgleda nesto drugaciji, preduzimljiviji tip. Ako su se dovoljan broj puta pred dovoljnim brojem ljudi slicnih shvatanja pozalili na situaciju, iz toga je mnoga ideja mogla da iznikne.

  • +1 1
Link to comment

Ima tu svega.
Meni jedan SNS-ovac sa Rakovica već mesecima gunđa:
Brate opštinu nam "preuzeli" ovi iz Čačka i Šapca sve neki dođoši, a mi nikako da uđemo u šeme od njih!

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
2 hours ago, Milošica said:

Ima dosta predsednika opština koji su Nebojšina ekipa. Samo što nikome u interesu nije da ne ostanu tu gde jesu, ni Nebojši ali ni Vučiću.

 

 

odakle ti ova info?

Link to comment
4 hours ago, Malvo said:

Vaznije od toga je sto se za njega misli i da je covek jednog od najjacih kriminalaca NBG podzemlja, dosta pre okrsaja i postojanja ovih CG klanova...

o kome se radi?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...