Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

dobro, moj problem jeste generalno shto ja vashe ljubimce uooshte ne razlikujem, i onda moram da pazim kad pochinjete da se glodjete po toj liniji. pre ili kasnije :hihi:



sent from bubamoto

Link to comment

Kokeza nije ničiji ljubimac, a ima veze sa Zvezdom koliko i ja sa grobljem. Tu je bio inicijalno postavljen da isisava pare, a kad nije išlo, onda ga je zvončica uvalila u FS jer je tada bilo vreme premija od FIFA zbog Svetskog prvenstva u fudbalu, jed FIFA tada daje značajnu kintu za plasman. Navijanje je zamajavanja masa. A Vuletić to dobro zna i igra na tu kartu, baš kao i još jedan koji više nije tu, ali se pravi toša o krimosima.

  • Hvala 1
Link to comment
Quote

"Treba sačekati pravne procedure. Ono što mogu da potvrdim je da su njegove reči apsolutno tačne. Biće to nešto što niste videli ili želeli da vidite, i voleli biste da nikada niste videli",istakao je Vulin.

Kažete, neće pustiti na tv-u šta imaju?

Edited by mraki
Link to comment
18 minutes ago, dragance said:

Kokeza nije ničiji ljubimac, a ima veze sa Zvezdom koliko i ja sa grobljem. Tu je bio inicijalno postavljen da isisava pare, a kad nije išlo, onda ga je zvončica uvalila u FS jer je tada bilo vreme premija od FIFA zbog Svetskog prvenstva u fudbalu, jed FIFA tada daje značajnu kintu za plasman. Navijanje je zamajavanja masa. A Vuletić to dobro zna i igra na tu kartu, baš kao i još jedan koji više nije tu, ali se pravi toša o krimosima.


Iz koje je on price uopste? Gde je ovaj pokupio te ljude? Fudbal, IT tenderi... Ludilo. 

Sledeci nivo ovoga je Meksiko.

Ko bude upravljao tim drustvom nakon ovih je najebao i to bukvalno kakvu sociopatiju ce da ostave.

  • +1 1
Link to comment

Nema teoretske šanse da te klipove i slike ne provuku kroz tabloide, makar kao screen shot-ove, znači nema šanse.

 

Dakle, pokazaće, samo je pitanje koliko i kako. Milion %.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, zmanic said:

Biće neka soft varijanta, ali će nam stručno objasniti do detalja, šta se dešava na terenu.

Možda samo puste naš fudbal, bez glave.

 

I to je teško za želudac.

  • +1 1
  • Haha 6
  • Hvala 1
Link to comment
18 minutes ago, Frank Pembleton said:

Stvarno ovaj da doneseemoji769.png istinu?

.... Shiit has hit the fan!
 

istina se ne donositm ona je tu

ovaj samo osvetljava jedan od puteva ka njoj. puteva kojima je vuletić išao

 

a to što kada osvetli jedan budžak na tom putu, još tri ostanu u potpunom mraku, nije na njemu da osvetljava. na pitanje šta je on kao potpredsednik  fkp-a radio dao je nekakav odgovor tipa “dopis radne zajdenice, njegova izjava tim povodom” i sve to negde postoji zapisano i lako proverljivo. on može da bude zaštićeni  svedok ovog slučaja tipa dejan milenković bagzi i ništa više od toga, možda consigliere, dal su mu krvave ruke zbog toga? mislim da nisu

 

a da li on to radi zbog kvadrata na menhetnu kao vazura ili zbog patološke ljubavitm prema partizanu, ja nekako volim da verujem da je primarni razlog njegovog bitisanja u humskoj ovo drugo

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Pa i to osvetljavanje može da bude vrlo selektivno i zavaravajuće.

Pa na ovo iz poslednjeg pasusa sam i mislio.
Samo što eto ja ne mislim da je ta ljubav prema partizanu, već nešto mnogo prizemnije i koristoljubljivije. I ne mora se izraziti u nekim kvadraturama, ali isto tako može biti pogrešno.
Neko ko je toliko boravio u tom zmijskom gnezdu i usput pokazao da mu se to sasvim dopada, ispisao je sebe iz grupe ljudi kojima se bilo šta veruje.

.... Shiit has hit the fan!



  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...