Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

[mention=2693]pt 2.0[/mention] [mention=2447]pbg12345[/mention]
 
Da li stvarno mislite da sam bio ozbiljan?
 
To makar može za pola minuta da se proveri.
Naravno da si bio ozbiljan
Glupo ti je sad ovako da se vadiš
Kaži lepo, "jesam, jeo sam govna"
  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, pt 2.0 said:

 

Da parafraziram kumsa: jedan čovek, jedan organizovani kriminal, jedna partija, jedna zemlja...

 

Mala ispravka: dva čoveka, otac i stric nacije,itd itd.

 

Link to comment
40 minutes ago, dragance said:

 

Jok i nisi bio ozbiljan. Ne vadi se glupavo sada. Nije sramota napisati "zajebao sam se, izvinite".

 

30 minutes ago, renne said:

Naravno da si bio ozbiljan
Glupo ti je sad ovako da se vadiš
Kaži lepo, "jesam, jeo sam govna"

 

ako trolujete :thumbsup:

 

ako ste ozbiljni :vesala2:

  • +1 4
Link to comment
9 hours ago, Milošica said:

Ima dosta predsednika opština koji su Nebojšina ekipa. Samo što nikome u interesu nije da ne ostanu tu gde jesu, ni Nebojši ali ni Vučiću.

 

 

jel se za ovo salis?

ako se salis, lose se salis

ako se pak ne salis, lose se ne salis

 

jer tema je vrlo ozbiljna, svi nabadamo kao coravi u mraku ne bi li sve ovo dobilo smisao

a zapravo je najozbiljnije ako nista od pomudjenog nam u medijima i nije (centralna) tema

ako me razumes

 

i u tom smislu prilicno je bezveze ispaliti tako nesto, bas je nivo kao kad se nateze pivo ispred zadruge pa da se izjavi nesto jako i skrene paznja

 

ako pak zaista imas nekakva saznanja onda konkretnije to formulisi, meni prvom ce biti zanimljivo da citam, a verujem da nisam jedini

 

a pisem ti to jer mi se vec neko vreme cini da sa namerom mutis vodu, moguce iz ciste dosade, ali sve i ako je to slucaj prilicno je bzvz na ovakvoj temi koja ozbiljno zanima mnoge

  • +1 2
Link to comment
Vjerovatno je svašta izašlo, ali primjerak poput Kokeze-teško.
pa njega konkretno bash ne znam. ako ga ne pomenete par dana, ja necu znati da kazem tachno ni iz koje je budzetske ustanove hihi.gif
kad sledeci put neko pita jeli bubo a jel znash ti...

sent from bubamoto


  • Haha 1
Link to comment

@pbg12345 

 

Ne šalim se.

 

Na ovom forumu se svakodnevno iznosi gomila rekla/kazala priča, ali naravno da niko neće imenom i prezimenom "odavati" osobe od kojih su to čuli, iz poštovanja prema njima i njihove bezbednosti. Ne znam šta tu dalje i ima da se obrazlaže u toj rečenici, svakako ne znam koja opština je čija ako to tražiš.

 

Uostalom, 80% informacija na ovoj temi i jeste toga tipa, ne znam zašto si se sada baš za moju uhvatio?

 

Kako to "mutim vodu", obrazloži detaljnije? Kada se zajebavam kao za Kokezu, naravno da radim iz čiste dosade, ali ti hiperbolišeš i praviš od toga ne znam šta. Bukvalno za sve ovo vreme na forumu imam nekoliko postova tog tipa.

 

@levi

 

Upravo tako.

 

Ne znam šta mu je.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...