Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

6 hours ago, pbg12345 said:

odakle ti ova info?

da li ti znaš da pričaš sa čovekom koji je pre neki dan napisao, citiram:

“Kokeza je završio ETF. Jedno vreme je bio asistent, malo kasnije i profesor kratko vreme“

:fantom:

 

@Moonwalker pitala si za Kokezu, gde ga je našao. ako te ne mrzi, pročitaj dva stara članka Vremena koji su linkovani u tvitovima:

Ovo je samo o Kokezi:

 

Edited by pt 2.0
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

da li ti znaš da pričaš sa čovekom koji je pre neki dan napisao, citiram:

 

“Kokeza je završio ETF. Jedno vreme je bio asistent, malo kasnije i profesor kratko vreme“

:fantom:

 

@Moonwalker pitala si za Kokezu, gde ga je našao. ako te ne mrzi, pročitaj dva stara članka Vremena koji su linkovani u tvitovima:

Ovo je samo o Kokezi:

 

axa, bas zato (izmedju ostalog) i pitam :)

 

 

 

moram priznati da meni ovo nista nije jasno

imam nekih 50ak teorija 

trenutno najaktuelnija ili srcu najmilija je da zapravo nema nikakvih sukoba u vrhu sns, vec da je vladaoc nas ozbiljno pritisnut spolja, najpre od dea i da su ovo samo pokusaji da se delom opere i da bacanjem u ambis raznih kokeza iscupa sebe

 

mada, ako je to nece mu pomoci i da zrtvuje daleko blize sebi

  • +1 3
Link to comment

Meni je utisak sličan, s tim da mislim da Kokeza neće u ambis, nego da je on samo alat za mazanje govnima unaokolo, dok ne postane nemoguće razlikovati šta su govna a šta ljudi (tj. štavje kriminal a šta nije)

 

I važno mi je pitanje: zašto BAŠ SADA trešuju predsednika višeg suda, stepanovića, i zašto ga valjaju u blato sa hrkalom i sa kokezom.

članak krik-a u kojem je intervju sa stepanovićem iz novembra:

https://www.krik.rs/predsednik-viseg-suda-stepanovic-nemamo-sudjenja-za-visoku-korupciju-dolovac-daje-izjave-kao-da-zivimo-u-skandinaviji/

 

pa onda stepanović u danas-u 31.12.2020.

https://www.danas.rs/drustvo/aleksandar-stepanovic-sudije-koje-vlast-napada-jednom-ce-odlucivati-i-o-njima/
 

(Ima neki intervju sa njim i u NIN-u iz januara 2021. valjda, ali to nemam)

 

Edited by pt 2.0
Link to comment

Prvo, kazu da je dobar sa Nesom,drugo evropski parlament trazi resavanje slucajeva Jovanjica,Krusik i Telekoma,svi predmeti su u visem sudu kojim presedava gle cuda Stepanovic,reklo bi se da nije Vucicev covek,nece sigurno ove slucajeve prepustiti nekome ko nije njegov ili njegove ekipe(Zvonko,Radoicic itd.).

Link to comment
8 minutes ago, Milošica said:

@pt 2.0 

Da li stvarno mislite da sam bio ozbiljan?

Ne. Ali sama činienica da si to napisao obezbedila ti je put u pakao in my book Sa ETF-om, cedevitom i punjenim paprikama zajebavanja nema. N e m a. :fantom:
 

@Bogotac to za procese znam, to za slinu i stepanovića ne znam. ali da li ima nešto konkretno (neki breakthrough u nekom procesu itd.) što ih je okinulo baš sada, to me intrigira.

Edited by pt 2.0
  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
28 minutes ago, Milošica said:

@pt 2.0 @pbg12345

 

Da li stvarno mislite da sam bio ozbiljan?

 

To makar može za pola minuta da se proveri.

 

Jok i nisi bio ozbiljan. Ne vadi se glupavo sada. Nije sramota napisati "zajebao sam se, izvinite".

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...