Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Promene ljudi frizuru..stil oblacenja..gume u zimu...neki i krv promene povremeno..a gde nece prijatelje.

 

Muceni Koki..ispade krpa najobicnija. Nije znao sta ga je snaslo ni kad je postao predsednik saveza, ne zna sta ga je snaslo ni sada.

 

Sitan kusur.

  • +1 1
Link to comment

Pa samo prelistas jedan od 4 tablioida i vidis ko je sledeci,oni su najavili i za onog Bosanca,sad i za Kokezu,lepo je ovo,full scale obracun izmedju dve zaracene ekipe na vlasti,rece neko onomad,samo tako i mozemo ocekivati njihov pad.

Link to comment

Bojim se da je jedna ekipa ipak mnogo jača i (jer ima podršku sa zapada, severa i istoka) da će se regenerisati još brže i jače, toliko koliko će se spolja pokazati kao ranjiva i slobodarska. Momenat za feniksovanje je pravi, ne može mu niko ništa.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
ne
 
poligraf je sredstvo koje se koristi u istrazi da izbacis sto vise alternativa. nije dokaz. nigde se ne koristi ovako kao kod vučića
ovaj shto je odbio poligraf je mogao da ga odbije bez shtete po sebe? mimo narodnog ako nisi kriv shta ima da krijesh :unsure:

sent from bubamoto

Link to comment
12 minutes ago, Filozof manijak said:

Al što njega?

 

Zato sto je jeftin..zamenljiv, ni od kakve posebne struke. A jako zveci diljem kontinenta i globusa ako smenis predsednika FS zbog zavere oko atentata na predsednika drzave..taman sebe dodatno predstavi kao zrtvu svima spolja koji mu iole veruju..ako takvih ima uopste. U stvari, nema ih.

 

A Koki bez Vucica da mu drzi ledja je obicna nulica..nikakve logike nema da mu je radio o glavi.

 

 

Link to comment
7 minutes ago, SNARC said:

 

Zato sto je jeftin..zamenljiv, ni od kakve posebne struke. A jako zveci diljem kontinenta i globusa ako smenis predsednika FS zbog zavere oko atentata na predsednika drzave..taman sebe dodatno predstavi kao zrtvu svima spolja koji mu iole veruju..ako takvih ima uopste. U stvari, nema ih.

 

A Koki bez Vucica da mu drzi ledja je obicna nulica..nikakve logike nema da mu je radio o glavi.

 

 

 

mozda je bas zato i bio tu gde jeste.

Link to comment
8 minutes ago, gospa buba said:

ovaj shto je odbio poligraf je mogao da ga odbije bez shtete po sebe? mimo narodnog ako nisi kriv shta ima da krijesh :unsure:

sent from bubamoto
 

 

da. to nije dokaz na sudu

Link to comment
4 minutes ago, mlatko said:

Bojim se da je jedna ekipa ipak mnogo jača i (jer ima podršku sa zapada, severa i istoka) da će se regenerisati još brže i jače, toliko koliko će se spolja pokazati kao ranjiva i slobodarska. Momenat za feniksovanje je pravi, ne može mu niko ništa.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

Ja mislim da je eskalacija dostigla takav nivo da je veoma ozbiljno opasna i za jaču stranu. Čak i u scenariju potpune pobede Vučićevog klana, ostaće mnogi opasni repovi koji mogu urušiti sistem u bilo kom trenutku. Ostaće paranoja, strah od osvete. Ako razmišljam o budućnosti, veoma mi je teško da zamislim da se stvari vrate na prethodno stanje.

Link to comment
5 minutes ago, gospa buba said:

ovaj shto je odbio poligraf je mogao da ga odbije bez shtete po sebe? mimo narodnog ako nisi kriv shta ima da krijesh :unsure:

sent from bubamoto

To je malo zajebano, ako odbiješ automatski si sumnjiv, a ako prihvatiš rizikuješ da pokaže kako lažeš i budeš još sumnjiviji.

Mislim generalno, u ovom slučaju je još irelevantnije.

Link to comment
4 hours ago, zmanic said:

Ako se ne pojavi sutra nekim bezveznim razlogom, neće ničeg biti ni do četvrtka.

Sad se smišlja neko tupo obrazlođenje razloga za neemitovanje dokumentacije, nešto slično Babićevoj vožnji kroz naplatnu rsmpu: "ja sam to video i šta ima da vam prikazujem, kad sam ja - JA".
 

kaće već jednom taj četvrtak. izgoreh!

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...