Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Jbte ispade ovaj profesor najveća opasnost za ove zlikovce, a najveća tuga je što je on profesor na pravnom. Ovi ga vucaraju danima, ne skida se sa ekrana i portala.

Link to comment

čudno baš, jer ga je lakše preskočiti nego zaobići

 

 

@arkonada ima jedan veći, onaj dobitnik nagrade aleksandar gomeljski. ukrstiš ona dva intervjua nin-u i ovo što priča vuletić i imaš manje više kompletnu sliku

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, Milosh76 said:

A niko posteno da ga ispreskace..

Slažem se, u nekom idealnom sistemu, ali zna se kako kod nas pada vlast.

 

Na stranu što Vuletić verovatno baš i neće mnogo doprineti tome:D

 

 

Edited by Milošica
Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

 

@arkonada ima jedan veći, onaj dobitnik nagrade aleksandar gomeljski. ukrstiš ona dva intervjua nin-u i ovo što priča vuletić i imaš manje više kompletnu sliku

Nemam ja druže ništa protiv da se kaže javno sve to, šta više, ali nervira me što se to kaže kada im se okolo ruši njihova ušuškanost a dotle nikom ništa. Ovo apsolutno ne pričam sa nekog navijačkog aspekta, što se tiče ove mafije nemam neke razlike. Kao kada neko napusti neku stranku pa pređe u drugu jer mu se kao naprasno sviđa njen program i onda je taj kao neka "zvezda" a u stvari mala bara a puno krokodila.

Link to comment
11 minutes ago, arkonada said:

Nemam ja druže ništa protiv da se kaže javno sve to, šta više, ali nervira me što se to kaže kada im se okolo ruši njihova ušuškanost a dotle nikom ništa.

konkretno sam mislio na vujoševićev intervju iz juna/jula prošle godine

plus ovaj od pre par nedelja

 

a vuletić, pa njega zovu iz nekoliko razloga. prvi je da uvek dođe kada ga zovu i ne odjebe ih, drugi razlog što je bio potpredsednik kluba pa je upućen u materiju, treći razlog je što može da priča kao navijen i to prilično smisleno za razliku od ostalih tzv fudbalskih radnika

 

 

evo večeras je kod obućine, ako ga ona ne ispreskačetm teško da će moći ko

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Preskakanje Vuletica je promašen fudbal. Ne zato što je profa predebeo, već zato što je svako ko je bio imalo zainteresovan u roku od par minuta mogao da sazna sve o Nevolji, pri čemu je bahanalisanje Principa trajalo nekoliko godina.

Dakle, ima mnogo pozvanijih za preskakanje, uključujući sam vrh države.

Link to comment

Hteo sam da kazem da vas uvazeni profa ima toliko putera na glavi, da bi ozbiljan novinar koji se malo razume u fudbal, mogao da ga rastavi na cinioce. Toliko poluistina, poluinformacija, istih recenica koristi, da ako ga malo pazljivije slusa, novinar moze da ga uhvati u lazi bez ikakvog problema.

 

To sto mi nemamo novinare ili te koje imamo ne zanima fudbal, to je vec drugi problem.

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
Iskusno,
budala optuži Novaka Nedića direktno kao šefa Mutavog i Nevolje još pre 2019.-te...





Dobro je to, taman to je vreme kad je bio sekretar Vlade kojoj je premijer bio Vucic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...