Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Ako se ne pojavi sutra nekim bezveznim razlogom, neće ničeg biti ni do četvrtka.

Sad se smišlja neko tupo obrazlođenje razloga za neemitovanje dokumentacije, nešto slično Babićevoj vožnji kroz naplatnu rsmpu: "ja sam to video i šta ima da vam prikazujem, kad sam ja - JA".

Link to comment

Odlučiće u poslednjem momentu da nema potrebe deca to da gledaju jer zna da ne bi mogli svi da sklone svoju decu. 

 

40 godina btw više nije najveća kazna, uvedena je doživotna robija ponovo

  • +1 1
Link to comment

Ovoliku kriminalizaciju društva su DOS i SM mogli samo da sanjaju. 

Organizovani kriminal je previše metastazirao i kontrola nad njim je izgubljena. Plus se rodila još veća opasnost da mafija potpuno otme vlast. Plus im je DEA na grbači poodavno a sa tom ekipom nema zajebancije. Sledeći korak je da sama DEA krene u akcije po Srbiji, Kolumbija stajl, a to Vučić ne sme da dozvoli iz više razloga. 

Padom Mila je oslabljena koliko toliko crnogorska ekipa pa su se i u Srbiji osilili da malo počiste po svom dvorištu. To može, a i nadam se da će, skupo da ih košta. 

 

 

Link to comment

Jeste da je govno kurir ali je tako zanimljiv naslov

SLAVIŠA KOKEZA ODBIO POLIGRAF: Nije odgovorio ni na pitanje da li je učestvovao u pripremi ubistva Vučića

Spoiler

Predsednik FSS Slaviša Kokeza odbio je danas poligrafsko ispitivanje, čak i na pitanje da li je učestvovao u pripremanju ubistva predsednika Srbije Aleksandra Vučića nije odgovorio.

Osim toga, on nije želeo da ide na detektor laži ni kada je bilo reči o mnogo benignijim pitanjima i temama, prenose Novosti.

 

Na pitanje operativaca, zašto ne želi da se podvrgne ovom vidu ispitivanja odgovorio je da ga je to savetovao predsednik Višeg suda u Beogradu Aleksandar Stepanović. To baca potpuno novo svetlo na ceo ovaj slučaj tim pre ako se ima u vidu da je predsednik Vučić javno upozoravao na veze Stepanovića sa stranim obaveštajnim službama, a nije tajna da se time i hvalio sam predsednik Višeg suda.

Kako prenose izvori, Kokeza je čak negirao da se poznaje sa kriminalca Darkom Elezom koji je nedavno izručen BiH i operativci sumnjaju da očigledno nije govorio istinu jer postoje brojne svedoci koji tvrde da su bili u bliskim odnosima. Posle svega što je danas isplivalo nema sumnje da će Kokeza ponovo biti ispitivan u policiji.

 

Edited by arkonada
Link to comment

Evo sad prebacujem kanale, i na Pinku kajron da je Vulin gost u Shit Tvitu i da će pričati o Kokezinom učešću u pripremi atentata na Vučića. A Vučić će se na sve to uključiti live sa aerodroma. :rolleyes:

  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...