Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Za nekoliko dana ćemo građanima Srbije pokazati nešto što je zaista jezivo. Čekamo dodatna veštačenja da ne bi neko sutra rekao da to ne može da se koristi u dokaznom postupku - rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučića na televiziji "Prva" pričajući o istrazi protiv kriminalne grupe koju je predvodio Veljko Belivuk zvani Velja Nevolja.

 

 

- Kada budemo prikazivali te stvari moraćemo unapred ljudima da kažu da sklone decu... - istakao je Vučić.

On je dodao da ćemo tada videti "ko je zapravo tu koga štitio, a ko se zaklinjao ubicama".

 

- Za nekoliko dana, najkasnije u četvrtak, ćemo pokazati građanima sve. Javnost je do sada videla samo oružje, organizovanu grupu, pištolje, snajpere, pancire metke, drogu... To nije ništa - rekao je on i istakao da će te informacije "šokirati celu Evropu i ceo svet".

 

--------------


Ko ce izdrzati do cetvrtka?????

Link to comment

Mislim da im je jedini moguci spin da je Danilo zapravo andrkavr u borbi protiv organizovanog kriminala...

 

Nalazim da bi to bio vrh razvoj situacije. :D

Edited by Downforce
  • Wub 1
  • Haha 4
Link to comment
2 hours ago, pt 2.0 said:

:fantom:

 

 

p.s. jebemti, koliko je tih likova, ko šaše. idem da risrčujem onog fredija merkjurija za siromašne pored danila. 

 

Slika Šobića i Danila je verovatno od ranije. Iz perioda dok su bili dobri sa Rošavim i ekipom. Šobić je bio deo starog Alkatraza. Stari Alkatraza je na kraju završio na suprotnoj strani od Velje. Imao je planove o preuzimanju tribine koji su se završili ubistvom Kiće. 

  • Hvala 2
Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

 

Slika Šobića i Danila je verovatno od ranije. Iz perioda dok su bili dobri sa Rošavim i ekipom. Šobić je bio deo starog Alkatraza. Stari Alkatraza je na kraju završio na suprotnoj strani od Velje. Imao je planove o preuzimanju tribine koji su se završili ubistvom Kiće. 

 

kakve veze ima od kad je?

Link to comment

Ima veze i od kada su snimci.

Ne isključujem mogućnost da je izneverio obećanja (najverovatnije odugovlači i odlaže i tako probija rokove zacrtane agende u vezi sa Kosovom) nekim spoljnim doprinositeljima njegovog dolaska na vlast, Pušten je bukvalno da radI šta hoće bez mrdanja prstom da bi se imalo materijala za kompromitovanje. Celokupna priča ne obračun sa kriminalom i obračun u SNS, nego pritisak na njega lično preko dece i članova porodice. Koga napolju briga što se u Srbiji rastura droga, da se pitaju mogli bismo svi da poumiremo od overdoziranja. Ni za veće stari nisu ni trepnuli dok nisu imali neki svoj interes.

Mislim da ne treba olako prihvatati priče kako je nekad bio u dobrim odnosima sa npr. nekim klanovima, nekim ministrom, nekim predsednikom suda, pa više kao nije. Oni stalno prave mehanizme za rezervne položaje nekom ko će ih  institucionalno podržati kad više ne budu na vlasti.

 

Na kraju,  krevelji se pred kamerama sa ovim indeksima a njegovom sinu se na licu vide nepročitane knjige, pa poentira- dete mi buntovno jer je teško podnelo razvod, inače je prepametan mali.

Još da dodam, odavno se u medijima s vremena na vreme pojavljuju vesti o nabavkama kamera za video nadzor, za koje nisu javno dostupni podaci.

A što se tiče video nadzora na ulazu  i unutar službenih prostorija i u rezidencije najviših predstavnika vlasti, pa to se podrazumeva, nisu to nikakve tajno postavljene kamere.

Edited by halloween
  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, theanswer said:

 

Ne razumem. 

 

koji deo ne razumes? izmice mi zasto je bitno od kad je slika. ne umem pitanje da postavim drugacije.

 

pitam, jer dopustam da postoji nesto sto ne kapiram. nije mi namera da te nesto prozivam.

 

 

Link to comment
48 minutes ago, nenad said:

 

koji deo ne razumes? izmice mi zasto je bitno od kad je slika. ne umem pitanje da postavim drugacije.

 

pitam, jer dopustam da postoji nesto sto ne kapiram. nije mi namera da te nesto prozivam.

 

 

 

Pa samo kažem da je slika od ranije iz perioda kada se išlo i u Rusiju zajedno. Šobića nisam video na tim slikama iz Rusije ali je bio Krasić a on mu je ko blizanac.  Od tad su se neke stvari promenile očigledno. 

  • Hvala 1
Link to comment

U svakom slucaju, tako su zamesili ove pomije da sad neki siri kontra nastrojen puk misli da su Velja i Naslednik bili ortaci, sto nikad nije bilo tacno, mozda denser zeli da poruci tako nesto. Zapravo, mislim da je tajmlajn takav da Naslednik nikada nije bio uortacen sa vodecom ekipom na jugu.

 

edit

I sto se vise upinje da nagazi Velju, izgleda gluplji u ocima tog puka, sto mislim da ga izuzetno nervira do te mere da ce jednom da eksplodira i kaze - nije se druzio s Veljom, nego s Rosavim, jebem i vas i njega i njih dvojicu

Edited by Malvo
  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...