Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

7 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

e sad pogledaj i real football factory international e04, jeste šminka al možešda omirišeš atmosferu

Pogledala prvo greškom ep 4 ali koja nije International (RFF - England... bila odlična, čak se i sećam nekih od tih nereda iz detinjstva da su o njima izveštavali) sve sam u fazonu šta to kums hoće da mi poruči.
Onda skapiram previd i sad pogledala pravu epizodu. Samo ću reći da Partizanovi navijači imaju jezivo loš self-marketing, te da im neprijatelj u tom smislu ne treba. Delije se nisu pojavile na snimku zbog nekih ex dokuemntaraca od kojih su loše prošli, ali o njima ionako tek pojma nemam pa je i bolje - da mi se ne meśaju likovi.

Hrvati ispadoše šminkerčići huligani na osnovu ep. 4. Zanimljiv mi je deo o pokuśaju menjanja imena Dinama i sukoba sa Tudjmanom. 

 

p.s. Mislim da ću odgledati sve epizode RFF koja se odnosi na UK. Skroz mi je zanimljivo bilo ovo što sam videla.

Edited by pt 2.0
Link to comment
16 hours ago, pt 2.0 said:

tjah, not much. 

pročitala onlajn tekstove (i sve sa njima povezane članke) koji pokrivaju ubistva u poslednjih nekoliko godina, poređala u jedan MS Word fajl najbitnija imena sa fotografijama, godine rođenja (i smrti gde je primenjivo) i navijačke grupe. linkove među njima i dodatne infoe ću da dodam na osnovu boljih postova ovde.

malo me je sajdtrekovao luka bojović i njegova ekipa, izgubih vreme noćas na španske i kolumbijske lepotice koje su postradale malo od vojnog eksploziva u autu, ali sam se onda vratila na pravi put, uzela bajate insajdere o navijačima za cross-referencing, i sad ću to da pogledam sve do kraja. takođe sam kupila i novi broj vremena, i taj članak ću da pročitam noćas i povadim u moj fajl ako ima nešto novo korisno.

 

otišla na research gate i skinula 1 PDF u kome je Chapter 7 o tzv. četvrtoj mafiji, da vidim o čemu se tu radi (Chapter 7The Sacra Corona Unita: Origins, Characteristics and Strategies), a pogledaću i preview cele te knjige na amazonu: The ’Ndrangheta and Sacra Corona Unita: The History, Organization and Operations of Two Unknown Mafia Groups (Studies of Organized Crime Book 12) 2014th Edition.

pa polako... :fantom:

 

edit. moderacijo, ne briši mi edukativne sadržaje!

 

napravi stranicu na vikipediji. zapravo već ima relevantan članak, čak i sa relevantnim sekcijama https://sr.wikipedia.org/wiki/Гробари_југ#Подела_Југа_(2010—2014), ali trebalo bi poseban. 

Link to comment
25 minutes ago, pt 2.0 said:

Ma to treba neki znalac da uradi, neko ko to godinama prati i povezuje stvari, ja sam bijedni laik koji se tek informišem o osnovnim stvarima.

 

zato si ti najbolja, jer si neutralna i tezište ti je na stvarima koje su upadljive same po sebi, a ne na nekim opskurnim momentima koje znaš jer godinama pratiš pa moraš da potenciraš, što je uvek tako sa našim vajnim poznavaocima prilika

  • +1 1
Link to comment

tako su se štreberi kao slučajno zainteresovali da crtaju dijagrame i za banatske šore...fast forward par decenija: svi sportovi su uništeni zbog analytics & metrics.

sad će izgleda tako da nam upropaste i navijanje :dry:

 

  • Haha 1
Link to comment
15 hours ago, napadaj said:

Dobro to je bilo trolovanje Denija.

 

Ma kakvo trolovanje. Trolovanje je ono što su argentinci napravili, ovo naše je samo seljačenje tipa može nam se. Ko što se i moglo. 

  • +1 1
Link to comment

Kurir

Bivša državna sekretarka u MUP morala je da bude sklonjena s funkcije pošto je američka Agencija za borbu protiv droge našoj policiji prezentovala video-materijale na kojima je sa visokim članovima kriminalnog klana

  • Haha 1
Link to comment
On 18.2.2021. at 12:26, dekki said:

Погледи изнутра из 2018

 

 

Joj koliko bizarno, na mnogo nivoa. Ako se ograničimo samo na informacije koje se iznose - koliko kupili toliko prodali - najzanimljivije mi je ovo:

 

Kimi kaže da je KK Partizan slao "opravdanja" za Saleta Mutavog, da odloži služenje kazne.

Vujošević direktno kaže kako je Zekstra Đurić nahuškao Vučka da preuzme tribinu, da više ne bude samo telohranitelj.

I Vujošević i Kimi "znaju da su se uzimale pare od igrača, to se uvek radilo, to se uvek znalo", valjda "za plaćanje kazni i izvlačenje drugova iz zatvora".

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...