Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

3 minutes ago, Frank Pembleton said:

Malo je i do njega...

Pazi, on je budala gde je budala (a toga je mnogo). Ali ga stvarno jebu i sabotiraju i gde nije (ovo, korisne akcije nakon izbora, itd.)

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:

Malo je i do njega...

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Dosta je do njega..dosta je i do toga sto bode i provaljuje vlast koja je suplja sa svih strana..A ima i do toga sto je nasa opozicija uljuljkana u verovanje da je Bogom dana i sa neba spustena sa idejom da jednom bude vlast i da ce za to plebs da se izbori, oni nece morati prstom jebenim da mrdnu..a bilo kakav konkurent tu je nezamisliv

  • +1 5
Link to comment

Tomo Zorić podneo je ostavku na funkciju sekretara Državnog veća tužilaca. On za Nova.rs kaže da je ostavku podneo iz moralnih razloga.

 

“Prošao sam poligraf. Dokazano je da moje krivice nema”, navodi Zorić za naš portal i dodaje da ne može više da se nosi sa tim.

 

On kaže da je podneo ostavku iz moralnih razloga.

“To je jedan moralni čin. Vratiću se u Republičko javno tužilaštvo, odakle sam došao”, navodi Zorić.

 

 

https://nova.rs/vesti/hronika/tomo-zoric-podneo-ostavku/

Link to comment
1 minute ago, Moća said:

Dakle tužilac koji zna da poligraf nije nikakav dokaz na sudu opušteno kaže da je prošao poligraf i da je dokazano da nije kriv.

:frust:

Pa nije on to rekao tebi i meni, već da čuje onaj koji treba da ćuje (i koji koristi taj poligraf u svoje svrhe). Sutra ćeš čuti eho na Pinku i Hepiju "pa ako jedan tužilac smatra poligraf kredibilnim, ko smo mi da to osporavamo".

Link to comment

Dok Usniju ne nakace uzivo na poligraf u Hittvitu da prica o tome kako mu brat i sin nemaju mafijaski enturaz,nista nisu uradili.

 

Lud je ako to nema u planu...doduse, poremecen je i bez toga.

Link to comment

u redu je ako daje ostavku iako nije kriv, to je uobičajeno, tzv "iz moralnih razloga", morala sam

 

problem je što "daje ostaku" na neku izmišljenu finkciju, a ostaje tamo u tužilaštvu

Link to comment
1 hour ago, Moća said:

Dakle tužilac koji zna da poligraf nije nikakav dokaz na sudu opušteno kaže da je prošao poligraf i da je dokazano da nije kriv.

:frust:

Sad gledam Zorićevu biografiju na sajtu DVT (pre nego sto je uklone). On u karijeri nema nikakvo iskustvo na mestu javnog tužioca ili zamenika javnog tužioca, već višeg savetnika i stručnog saradnika, što su, ako dobro razumem, pozicije koje nisu funkcije nego osoblje u tužilaštvu. Realno, Zorić je portparol tužilaštva uvek bio, zadužen za odnose sa javnošću, sećamo ga se pre svega po čitanju sa ekrana kada daje izjavu o tome šta je tužilaštvo za organizovani kriminal danas radilo. AKo se vraća na istu takvu poziciju u RJT, na mesto portparola, kapiram da ako sledi Zagorkinu doktrinu, nećemo ga videti ni dva puta u narednih godinu dana. Taman kada pomisliš da je posao Branka Kockice u Pošti najjednostavniji posao na svetu.

Link to comment
20 hours ago, SNARC said:

Dok Usniju ne nakace uzivo na poligraf u Hittvitu da prica o tome kako mu brat i sin nemaju mafijaski enturaz,nista nisu uradili.

 

Lud je ako to nema u planu...doduse, poremecen je i bez toga.

ја бих то ладно гледала! :cry:

 

7 minutes ago, Frank Pembleton said:

Sad video nešto Velja Nevolja je siroče, ćale bombom ubio sebe i još dvoje članova porodice...

.... Shiit has hit the fan!
 

можемо ли сада очекивати и једно медијско романсирање судбине? божемпрости :huh:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...