Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Ova rečenica više objašnjava o ovom slučaju nego 100 tekstova objavljenih na ovu temu. Očigledno je počeo da smeta baš mnogima pa je včćpdr izračunao da mu se više ne isplati da ga čuva. A i govori o mentalnom sklopu dotičnog, da mu je očigledno otišla licna.

Link to comment
22 hours ago, James Marshall said:

Ova rečenica više objašnjava o ovom slučaju nego 100 tekstova objavljenih na ovu temu. Očigledno je počeo da smeta baš mnogima pa je včćpdr izračunao da mu se više ne isplati da ga čuva. A i govori o mentalnom sklopu dotičnog, da mu je očigledno otišla licna.

 

iz naše perspektive je lepo da se včćpdr zamera totalnim psihopatama :happy:

Link to comment

Da li je ovo što Crnomarković sumira od 21. minuta na snimku tačna geneza dogadjaja na Partizanovoj tribini (i šire)?

Molim nekog upućenog koga ne mrzi da pogleda (i ko nije theanswer) da mi odgovori.

Hvala unapred.

  • Haha 1
Link to comment

Ali theanswer je ubedljivo najupuceniji i po onome sto sam uspeo da kroscekujem, do sad je uvek bio u pravu...

 

Edit: slusao sam do Marko Vuckovic i Pedja rade pametnu stvar i dalhe bas nemam nerava

Edited by Lezilebovich
  • +1 4
Link to comment
10 minutes ago, Lezilebovich said:

Ali theanswer je ubedljivo najupuceniji i po onome sto sam uspeo da kroscekujem, do sad je uvek bio u pravu...

verujem da je tako, al nešto nam ne ide komunikacija.

možda je najbolje upućen, ali ne prenosi lepo znanje:fantom:

Link to comment

donekle je to to

 

ono sto je ovaj na neki nacin pomenuo,a inace se retko pominje, dodatni problem sa belivukom je sto je preskocio nekoliko rangova u tom svetu

sto je u sklopu sa mentalnim sklopom i niskom intelegencijom dovelo do svega ovog

 

sta god  mi mislili o tim likovima, mahom su dovoljno pametni da su svesni da na ovaj nacin ne mogu dugo

  • Hvala 1
Link to comment

Uzmes sta prica Milan Dumanovic, Vuk Cvijic i jos par novinara koji imaju informacije iz operativnih istraga i to je to. Theanswer doda jos neku glasinu sa instagrama i preseces sve i to je to.

Link to comment

taj crnomarković je dao hronološki dešavanja od "penzionisanja" starih vođa navijača partizana pa do danas.

a meni kao neznalici treba neko kostur objašnjenje da povežem stvari, a bez gubljenja u rukavcima.

navijači partizana in last 3 decades for dummies :blush:

Link to comment
36 minutes ago, pt 2.0 said:

Da li je ovo što Crnomarković sumira od 21. minuta na snimku tačna geneza dogadjaja na Partizanovoj tribini (i šire)?

Molim nekog upućenog koga ne mrzi da pogleda (i ko nije theanswer) da mi odgovori.

Hvala unapred.

 

Da su sami resili da pridju kavackom klanu..nisu, ne verujem. Sklopljeni su sa namerom da preuzmu tribinu, regrutuju ljude i obezbede primat kavcanima. Zato su mutavog i roknuli..moja pretpostavka.

 

Inace..mislim da je bila tekma sa Makabijem u Areni 2014, ona na kojoj je Bogdanovic poludeo pred kraj..Negde oko poluvremena pojavljuje se ekipa od 20-30 likova, staje na sred tribine iza zastave Alcatraza, prekriva je svojom. To je bilo veoma cudno...cudnije je bilo sto niko ne sme da im pridje i sukobi se sa njima.

 

Sutra sam namerno gledao snimak utakmice da bih video sta je napisano na toj zastavi..tada sam prvi put video naziv Janjicari.

Link to comment

Nije sve tako.

 

Obezbeđenje je prvi put viđeno 2011. godine, kada su ALCZ dobili batine u Subotici, pa su na sledeću utakmicu koja se igrala protiv Vojvodine na JNA doveli neke likove da ih čuvaju od Alena iz Železnika i njegove ekipe. Raspad Alcatraza jeste krenuo zbog Tatona, Brankice i Ivana Perovića, ali se sve to dešava znatno pre dolaska SNS na vlast, odnosno ubacivanja Mutavog i Belivuka.

Edited by napadaj
  • +1 2
Link to comment

To je to manje više sa tim da Bosketova smrt je posledica njegovog stila života i ništa više. Mlađem Bosketu su bili prvo bacili neki tamo ljudi bombu u dvorište kuće a potom je i on završio nag na slikama i klipu sa sve zastavom Šedovsa. 

 

Ovaj klip nemam snage da gledam jer počinje pretpostavkom da je neko izmislio sad nadimak Nevolja a od kad ja znam za čoveka njega zovu tako. Znam i za neke koji su mu bili dužni pare davno pre nego što je postao poznat pa mu pevali ne mogu i neću da te volim veljo nevoljo. 

Link to comment

Pa sta to menja na sustini?

Msm zaista ne znam detalje, ovo sto si naveo da, ali je i ovako preobimno, a ne vidim da he pomenuto od presudnog znacaja

 

Inace, posbno @pt 2.0  znam koliko ti bode oci :D izvinjavam se na pravopisnim greskama, zajebavaju me komp/tastatura

  • Haha 1
Link to comment
Just now, pbg12345 said:

Pa sta to menja na sustini?

Msm zaista ne znam detalje, ovo sto si naveo da, ali je i ovako preobimno, a ne vidim da he pomenuto od presudnog znacaja

 

Inace, posbno @pt 2.0  znam koliko ti bode oci :D izvinjavam se na pravopisnim greskama, zajebavaju me komp/tastatura

@napadaj

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...