Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Sekretar Državnog veća tužilaca Tomo Zorić trenutno je na saslušanju u policiji, a očekuje se da u toku dana na informativni razgovor dođe i zamenica Drugog osnovnog tužilaštva Milica Ljubičić.

Link to comment
On 7.2.2021. at 16:32, Mos said:

Konačno da neko ukaže na ono što je zaista bitno, ko za koga navija :fantom:

 

Pa ne super što postojimo uopšte.

 

Ne, reč je o tome da se navijači razdvoje od huligana i kriminalaca, jer ovi nisu bili nikakvi navijači Partizana, to im je samo bilo nominalno radno™ mesto. To je isto kao da tebe neko stavi u isti koš sa Bogdanovim samo zato što i jedan i drugi nosite crveno-belo i idete na utakmice.

 

22 hours ago, Milošica said:

Misli na sportskog direktora KK Partizan, Nikolu Lončara.

 

Da li je istina, to ne znam.

 

Vrlo moguće jer je ova Belivukova ekipa ozbiljno pokušavala da preuzme KKP, srećom bezuspešno. Ostoja ispade manje zlo...

 

Link to comment
15 minutes ago, copkillah said:

 

 

 

Vrlo moguće jer je ova Belivukova ekipa ozbiljno pokušavala da preuzme KKP, srećom bezuspešno. Ostoja ispade manje zlo...

 

Kako ce konacni rezultat limara biti identican onom koji bi Velja Navaljni  proizveo, Ostoja moze da bude samo sporije zlo, manje nikako...

Link to comment

Kako bi istresli Cokija i drmali kroz EL samo da nas je gospodin Nevolja preuzeo..eh.

 

Da vidim sudiju koji bi smeo da nam svira faul u napadu ili tri sekunde.

 

Ne da nam se usranima do potoka.

Link to comment
33 minutes ago, copkillah said:

 

Ne, reč je o tome da se navijači razdvoje od huligana i kriminalaca, jer ovi nisu bili nikakvi navijači Partizana, to im je samo bilo nominalno radno™ mesto. To je isto kao da tebe neko stavi u isti koš sa Bogdanovim samo zato što i jedan i drugi nosite crveno-belo i idete na utakmice.

 

 

Vrlo moguće jer je ova Belivukova ekipa ozbiljno pokušavala da preuzme KKP, srećom bezuspešno. Ostoja ispade manje zlo...

 

 

Zato se principijelno drzis iste teorije kada je u pitanju Zvezda, je li tako?

Link to comment
9 minutes ago, Milošica said:

@dragance

 

U čemu je problem? Vidiš šta je napisao u drugoj rečenici, valjda je to okej?

 

 

 

 

Problem je u tome sto se setite (ne svi) biti objektivni tek kad se i kod vas sranje desi/otkrije. Inace, podrska normalnim na vasoj strani u svakom slucaju. 

  • +1 1
Link to comment

 
nema "normalnih" navijača. normalni samo viču Brankici Stanković da će proći kao Ćuruvija
 
znači samo treba da se odvoje navijačka govna od običnih ljudi,  ne može niko da te stavi u bilo koji koš ako nisi organizovani navijač. oni koji samo idu na njihovu tribinu su njihova pešadija jbg

  • +1 4
Link to comment
11 minutes ago, dragance said:

 

Problem je u tome sto se setite (ne svi) biti objektivni tek kad se i kod vas sranje desi/otkrije. Inace, podrska normalnim na vasoj strani u svakom slucaju. 

Apsolutno ima takvih, slažem se.

 

Samo mi deluje da neko ko uopšte ima potrebu da se javi povodom toga takođe nije objektivan, a nadam se da grešim u tvom slučaju.

 

Sve u svemu, ono što sam još letos pisao, a zbog čega ste me imenjak i ti neopravdano napali, nema pomoći dok se oko tih stvari raspravljamo.

 

Ovamo "opozicionar" Pantić, ovamo "opozicionar" Georgiev...I još dosta primera sa obe strane...Hleba i igara...

Edited by Milošica
Link to comment

Ja sam davno rekao, i ponovio stotinu puta, da su svi organizovani navijaci olos i kriminalci - na svim stranama. Jos cekam jednog forumasa (nije ovde pominjan vec nekoliko strana) da to isto prevali preko usta. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...