Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

1 minute ago, dragance said:

Opet se pravis blesav. Mada, ti i nisi bio glavni instigator. No nebitno, to nije tema ovde. 

 

To često radiš, isprojektuješ se na nečije pisanje, protumačiš ga kako tebi odgovara i kada taj neko napiše da si promašio loptu, ti odgovoriš da se taj neko pravi blesav.  

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, pt 2.0 said:

Gledam Rebića na RTS. Deluje nemoguće, ali on zvuči mnogo tupavije nego što izgleda. :ph34r:

I jedini koji je ostao u oba mandata.

Edited by Milošica
Link to comment
5 minutes ago, pt 2.0 said:

Gledam Rebića na RTS. Deluje nemoguće, ali on zvuči mnogo tupavije nego što izgleda. :ph34r:

 

Rebic jebote..

 

Jel to bese onaj sto nosi tupave sakoe i uslikan je sa Belivukom ?

Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

 

Tema je i u 2021. godini. za prosečnog građanina koji nema pojma ni o čemu. Njen tvit jeste čist populizam, ali isto tako je dobro pročitati tako nešto za promenu jer ako pogledaš da su brojne reakcije na vest o hapšenju bile "UGASITE PARTIZAN (I ZVEZDU), UKINITE FUDBAL U SRBIJI", verovatno ćeš zaključiti da mnogi zaista ne znaju baš ništa o životu u zemlji u kojoj žive.

 

u zemlji u kojoj klub na svom instagramu objavljuje slike sa blurovanim licima kriminalaca

https://www.instagram.com/p/CE62xrGMntC/

 

znači ugasite ih

  • Haha 1
Link to comment

A šta se sad ovdje dokazuje? Da je uprava FKP leglo kriminalaca i opskurnih likova? Pa ja ne znam maltene nijednog iskrenog navijača Partizana da podržava upravu.

 

Druga je stvar što ovdje vjerovatno uprava nije bila u talu sa Nevoljom, nego se iz straha pravila mrtva.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, BWA said:

A šta se sad ovdje dokazuje? Da je uprava FKP leglo kriminalaca i opskurnih likova? Pa ja ne znam maltene nijednog iskrenog navijača Partizana da podržava upravu.

 

Druga je stvar što ovdje vjerovatno uprava nije bila u talu sa Nevoljom, nego se iz straha pravila mrtva.

 

Osim onog što je podneo ostavku hehe

Link to comment
Neverovarno je koliko tog lika i pozicija i opozicija šutira i ćuška čak i kada uradi nešto korisno i dobro...
Malo je i do njega...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...