Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Nemoguće je da je Nevolja takva debilčina kakvim ga sada pokušavsju prikazati.

Dovoljno je da mu se popišu nepokretnosti i objavi spisak, pa da da se ukapira da to budala ne može tek tako da stekne, sagradu, odežava....

Ovo sad na Pinku je neko teško mazanje katranom. Niko ne sme ni da pomene vrhovnika.

Nadam se da će mafijaši stisnuti petlju i naći kanal da objave neku jaču ekskluzivnu atrakciju sa svojim pretpostavljenima

Mislim da zaplet počinje tek za mesec, dva, kad se amortizuje prvi nokdaun.

Link to comment
Nemoguće je da je Nevolja takva debilčina kakvim ga sada pokušavsju prikazati.

Dovoljno je da mu se popišu nepokretnosti i objavi spisak, pa da da se ukapira da to budala ne može tek tako da stekne, sagradu, odežava....

Ovo sad na Pinku je neko teško mazanje katranom. Niko ne sme ni da pomene vrhovnika.

Nadam se da će mafijaši stisnuti petlju i naći kanal da objave neku jaču ekskluzivnu atrakciju sa svojim pretpostavljenima

Mislim da zaplet počinje tek za mesec, dva, kad se amortizuje prvi nokdaun.


Teško. Jasno je da država može da "izbriše" koga god hoće.
Igra se u glavu.
Tu kad se vaga, pogotovo kod tih na višim pozicijama, ipak se nakraju gleda da se glava sačuva.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Naša "državica" može, ali kolko ja vdim ovo nije samo naša stvar.

Cenim, da onostranci čekaju da se ispucaju ćorak-dokazi u narednih desetak dana.

Potrajaće ovo, i misim da naša strana ne diktira tempo.

Nervoza je primetna i realna.

Link to comment

Vrhunac holivuda je upucavanje snajpera iz stojećeg stava po cičoj zimi i debelom snežnom pokrivaču.
I ne jednog već ko zna koliko snajoera i snajperista.

Gomila video smimaka a reakcija kasni ko voz za Stajkovac...

PS
Dobro smo prošli kako je moglo, Bog nas pogledao.

Link to comment
11 hours ago, Filozof manijak said:

Mala offtopic opaska:

 

Glede tih kofa na plafonu hale Pinki, one su bile instalirane kao solomonsko rešenje za prokišnjavanje krova hale mnogo pre, i posle Vučićevog upravljanja Pinkijem.

Krov te hale je tako genijalno projektovan i izgrađen da je ista prokišnjavala od prvog dana.

 

 

Ne znam kakva je situacija danas.

 

Renoviran dva puta,ali kofe i dalje vise,i skupljaju kisnicu naravno.

Sama hala je u jos gorem stanju.

Edited by Блок_64
Link to comment
19 minutes ago, SNARC said:

 

 

 

Znam da nije za ovde..ali...fizicki me boli ova drzava

 

 

 

 

Ovaj mucenik radio nesto malo u db-u jos pre 90-tih.Kada je otisao odatle ili sta vec imao je neki kk i rukometni klub,ali se evo vec 30 godina vrti na tv kao neki strucnjak za bezbednost i pitaj kurac sta.

Link to comment
7 minutes ago, Блок_64 said:

 

Ovaj mucenik radio nesto malo u db-u jos pre 90-tih.Kada je otisao odatle ili sta vec imao je neki kk i rukometni klub,ali se evo vec 30 godina vrti na tv kao neki strucnjak za bezbednost i pitaj kurac sta.

 

Ma Boza je mrtvo puvalo..Ako me secanje dobro sluzi, nakon lajanja oko ubistva Djurekovica su ga malo pritisli pa se usrao kao grlica i poceo da botuje za Vucica..ima tome oko pet godina.

 

Nakon sto sam naleteo na ovaj snimak prebacio sam Pink..i starenje i starost su poceli da me plase. Jebeno je ako se to ne kontrolise, izglupira se covek samo tako.

Link to comment
6 minutes ago, SNARC said:

 

Ma Boza je mrtvo puvalo..Ako me secanje dobro sluzi, nakon lajanja oko ubistva Djurekovica su ga malo pritisli pa se usrao kao grlica i poceo da botuje za Vucica..ima tome oko pet godina.

 

Nakon sto sam naleteo na ovaj snimak prebacio sam Pink..i starenje i starost su poceli da me plase. Jebeno je ako se to ne kontrolise, izglupira se covek samo tako.

 

Ma budala.Trpa se u nesto sto ga je odavno preskocilo u svakom smislu i glumi da se razume.Mada dobro od sns-a je to i za ocekivati.

Link to comment

Јутрос Вучић у Панчеву износио хвалоспеве о полицајцу Папићу који је ухапсио Ђиласовог несуђеног шурака, а вечерас Курир наводи да је Папићев брат (Небојшин кум) штитио Невољу и екипу. Нешто не штима.

Link to comment
 
Ma budala.Trpa se u nesto sto ga je odavno preskocilo u svakom smislu i glumi da se razume.Mada dobro od sns-a je to i za ocekivati.
Meni je šampion onaj brka Karan koji sad šeta...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

потпуно је бесмислено упуцавати снајпер недељама или месецима пре акције. у међувремену ће се опет пореметити нишан. 

Link to comment
13 hours ago, jorma shparga said:

... bilo bi izvesne poetske pravde da narodu koji se toliko kurci istorijom, na vlasti zvalavog zameni slinavi... i da onda lepo pozovemo kelnera da platimo i polako se razidjemo!


Pametni su odavno platili (avionsku kartu) i razišli se.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...