Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Ovaj Nevolja mislio i na penziju jer je bio zaposlen u Partizanu za platu od 5k evra, gde su mu uplacivali socijalno i penziono. I sluzbeni auto kluba sve vreme na raspolaganju.

Strasno.

  • Haha 4
Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

Ne, reč je o tome da se navijači razdvoje od huligana i kriminalaca, jer ovi nisu bili nikakvi navijači Partizana, to im je samo bilo nominalno radno™ mesto. To je isto kao da tebe neko stavi u isti koš sa Bogdanovim samo zato što i jedan i drugi nosite crveno-belo i idete na utakmice.

 

 

Meni je to odvajanje huligana od navijaca tema od pre 15-20 godina. Tada je jos to imalo nekog smisla (mada ne velikog jer je vec krenulo da se roni u kriminal). Ne znam ko moze da pomesa komsija Ziku, sto oduvek navija za Zvezdu/Partizan otkad je bio sasma mali, sa Veljom BBRS, Mutavim i ovim likovima. To jest, moze ali taj je ili jako zlonameran ili ne zna bas nista o zivotu i zemlji u kojoj zivi. 

 

Ovakvi tvitovi su mi malo neprijatni za citanje, vuku na slihtanje praaavim navijacima, baca opet na neko preganjanje nasi/vasi, koji navijaci su dobri, itd. Sto opet omeksava stav prema razbijanju raznoraznih kopova, ali dobro, kome prija neka mu. 

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, Filozof manijak said:

Mene zanima da li na PPP-u imamo organizovanih navijača?

 

Naravno! Siguran sam da ima ljudi koji se poznaju licno i koji su bar nekoliko puta isli organizovano na utakmicu :D

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
19 minutes ago, LeBron said:

Ovaj Nevolja mislio i na penziju jer je bio zaposlen u Partizanu za platu od 5k evra, gde su mu uplacivali socijalno i penziono. I sluzbeni auto kluba sve vreme na raspolaganju.

Strasno.

baš sam se pitala dal je u sindikatu.

  • Haha 6
Link to comment

:lolol:

pa stvarno... 

razumem ja da je to što rade protivzakonito, al rbanje je rmbanje.

kad treba da se urani da bi bio u 7 ujutro na izbornom mestu u nekoj vukojebini... i to za vikend!

 

Link to comment
56 minutes ago, Milosh76 said:

 

Naravno! Siguran sam da ima ljudi koji se poznaju licno i koji su bar nekoliko puta isli organizovano na utakmicu :D

bila je i organizovanonavijacka grupa SimPPPatizeri. Hteli i zastavu da prave i da je bese na istocnu tribinu :D

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, dragance said:

 

Zato se principijelno drzis iste teorije kada je u pitanju Zvezda, je li tako?

 

3 hours ago, dragance said:

 

Problem je u tome sto se setite (ne svi) biti objektivni tek kad se i kod vas sranje desi/otkrije. Inace, podrska normalnim na vasoj strani u svakom slucaju. 

 

Pa da sam ikada davao podršku Ostoji, ovo tvoje prvo pitanje bi imalo smisla. Ovako, it's just draganče things.

 

Link to comment
3 hours ago, Mos said:

 

Meni je to odvajanje huligana od navijaca tema od pre 15-20 godina. Tada je jos to imalo nekog smisla (mada ne velikog jer je vec krenulo da se roni u kriminal). Ne znam ko moze da pomesa komsija Ziku, sto oduvek navija za Zvezdu/Partizan otkad je bio sasma mali, sa Veljom BBRS, Mutavim i ovim likovima. To jest, moze ali taj je ili jako zlonameran ili ne zna bas nista o zivotu i zemlji u kojoj zivi. 

 

Ovakvi tvitovi su mi malo neprijatni za citanje, vuku na slihtanje praaavim navijacima, baca opet na neko preganjanje nasi/vasi, koji navijaci su dobri, itd. Sto opet omeksava stav prema razbijanju raznoraznih kopova, ali dobro, kome prija neka mu. 

 

Tema je i u 2021. godini. za prosečnog građanina koji nema pojma ni o čemu. Njen tvit jeste čist populizam, ali isto tako je dobro pročitati tako nešto za promenu jer ako pogledaš da su brojne reakcije na vest o hapšenju bile "UGASITE PARTIZAN (I ZVEZDU), UKINITE FUDBAL U SRBIJI", verovatno ćeš zaključiti da mnogi zaista ne znaju baš ništa o životu u zemlji u kojoj žive.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...