Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

čitam i sve mi se iluzije ruše

 

edit: najviše me pogodilo što cura vuklja džak sa hranom za pse

Edited by slepa živana
  • Tužno 1
Link to comment
46 minutes ago, Lezilebovich said:

Prekidaci i roletne :isuse:

gledaj stvari malo dublje. ja bih rekla da belivuk dosta polaže na detalje, i da sve diskutuje sa svojom ženom.

koja ga pritom voli.

dirljiva priča...

Osim toga suština je da tužilaštvo nema ništa od dokaza protiv Belivuka. Ne bi me začudilo da lik walks free i nastavi gde je stao sa biranjem roletni...

I, naravno, suština suštine je da se stavi do znanja da PP (ili neko drugi) ima sve transkripte prisluškivanih i da će da ih pušta kako mu dune... 

 

@Malvo pa, ukratko, Milivojević ima insajd info sa uviđaja kada je Cvijanovo telo nađeno. Tamo je bio i neki lik iz BIA (zašto?), koji je, čim je video telo, nekome javio telefonom: "Da, to je advokat Cvijan". Takođe ima insajd info da ocu na Biološkom fakultetu NIKO nije izjavio saučešće. 

Upadljivo je i odsustvo bilo kakvih tekstova po tabloidima o tom pronađenom telu.

Govori i o tome da je on sam (pošto su ga novinari kojima je verovao odjebali) sam radio istragu, i da je pozvao sva groblja da pita da li je negde sahranjen ili kremiran Vladimir Cvijan, odgovor je bio negativan.
Apsolutno cela priča koja se odnosi na njegovu smrt i na sahranu je, najblaže rečeno, bizarna. I to da žena (bivša?) i dete nemaju pojma da je mrtav...

 

Onda idu i one priče da je trebalo da brani Šarića, pa mu slućaj otela žena jednog ministra (Lončareva, kapiram) i "žena jednog vlasnika tabloida" (???)

 

Tintor je bio tu da objasni i odbrani advokatsku komoru. Ono što on govori je dosta racionalno - Cvijan je 5 godina pre smrti bio neaktivan advokat, i izašao je iz vidokruga kolega. Onda kad je komora od drugog državnog organa kontaktirana - avgust mesec - bilo je prekasno i za saučešća i za čitulje i za evt. komemoracije i komora je odradila administrativni deo posla.

 

Moram da poslušam još jednom sve bitne delove emisije. U svakom slučaju - izvesno je da Milivojević zna gomilu stvari od nekoga, neke zna i direktno. Bilo mi je zanimljivo ono kad se Cvijan nabacivao i nametao da bude advokat pohapšenih demokrata kad je SNS preuzeo vlast... nekako, što više crtica iz života tog Cvijana saznajem - to mi je čovek odbojniji...

Edited by pt 2.0
Link to comment
48 minutes ago, radisa said:

Mene ganula priča o profilu ... Moja žena ne bi znala šta je profil, da joj život zavisi od toga...

poslala ortaku link na transkripte.

stiže odgovor: bla bla "btw, velja bira profile za prozore skroz legitimno. i ja ih tako biram" bla bla :lolol:

  • Haha 1
Link to comment
29 minutes ago, pt 2.0 said:

gledaj stvari malo dublje. ja bih rekla da belivuk dosta polaže na detalje, i da sve diskutuje sa svojom ženom.

koja ga pritom voli.

dirljiva priča..


Iz kakve je zivotne situacije potekao, meni ovo uopste nije cudno. Ono kao hobi psihologu. 

Edited by Moonwalker
Link to comment
8 minutes ago, radnik said:

Niko da primeti da se nije javila i njegovo sto se ne javljas... pa na kraju sta to susti... nista... aj zdravo :lolol:

Velja sumno da ga vara... 

primetila ja sve to. samo mi tumačenje nije isto... posebno za šuštanje...

 

@Moonwalker iz kakve je situacije potekao..? ne znam to.

Edited by pt 2.0
Link to comment
6 minutes ago, pt 2.0 said:

iz kakve je situacije potekao..? ne znam to.


Koliko sam razumela.

 

Jedini pretekao kad je otac u nastupi besa pobio celu familiju negde tu u Beogradu, sredinom devedestih, on do 10 godina. Valjda u Domu odrastao. Mislim da ima jedan gore na Vozdovcu malo ispod FPN. Pokupi ih sluzba takve i napravi i ovo. To je tek posebna prica.

Edited by Moonwalker
Link to comment
1 minute ago, Moonwalker said:


Koliko sam razumela.

 

Jedini pretekao kad je otac u nastupi besa pobio celu familiju negde tu u Beogradu, sredinom devedestih, on do 10 godina. Valjda u Domu odrastao. Mislim da ima jedan gore na Vozdovcu malo ispod FPN. Pokupi ih sluzba takve i napravi i ovo. To je tek posebna prica.

:ohmy: bože... nisam imala blagog pojma.

sve što znam je da je bio navijač rada prvobitno, pa sam zato tripovala da je poreklom iz niša.

užasno. 

Link to comment
6 minutes ago, pt 2.0 said:

:ohmy: bože... nisam imala blagog pojma.

sve što znam je da je bio navijač rada prvobitno, pa sam zato tripovala da je poreklom iz niša.

užasno. 


Rad je sa Banjice, stadion pored poligona za polaganje voznje, preko puta onih visokih solitera. Njegovi  navijaci su prebili Dragana Maksimovica. Radnicki je iz Nisa. A Cvorovici iza VMA, valjda.

Edited by Moonwalker
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...