Jump to content
IGNORED

Westworld


Ajant23

Recommended Posts

Nego, ona slika Loganove sestre, je l nju Abernati našao?

 

da

 

Mene zanima sledece: kada je Felix prvi put upgrejdovao Maeve, rekao je kako je neko, ko ima mnogo veci clearance od njega, vec upgredovao njen kod. Ko je to bio? To je znacajan momenat, posto je omogucio dalju evoluiju za Meave, a koji se ne spominje vise.

 

Ford ocigledno nije, posto mu nije u interesu da mu odseta inventar. A ako nije on, da li zna za to, posto zna za sve drugo.

Link to comment

Ne znam ni ja. Stalno vrtim koji su Fordovi motivi da novim narativom instruira Tedija da juri Vajata, tj. Dolores. Da li je ona zapravo vodja pobune androida, nekontrolabilna, pa Ford hoće da je obuzda ili on i nju koristi za neki plan od veće važnosti?

 

Nego, ona slika Loganove sestre, je l nju Abernati našao?

 

Uopste, sta je end game za Forda? Kada prica o "Dominion I should acquire" o cemu prica? Da li je to nesto sto ce se razradjivati u sezoni dva, ili ce resiti u sledecoj. 

 

Prvo sam mislila da je Tedija samo poslao da vodi MIB, ali nije tacno jasno kakav udeo u svemu ima taj masakr. Sada je ocigledno da Tedi ima vecu ulogu od Westworld Kenny-ja.

Edited by rajka
Link to comment

jedva cekam. a sta cemo onda do 2018?  :cry:

 

 

Ne znam da li si gledala The Leftovers? Čak možda i bolji nego Westworld ove sezone, mada ipak u dosta drugačijem maniru. Moraću uskoro da je odgledam ponovo u išćekivanju treće (i poslednje) sezone koja bi trebalo da ide sledeće godine.

Edited by Jeremija
Link to comment

Ne znam ni ja. Stalno vrtim koji su Fordovi motivi da novim narativom instruira Tedija da juri Vajata, tj. Dolores. Da li je ona zapravo vodja pobune androida, nekontrolabilna, pa Ford hoće da je obuzda ili on i nju koristi za neki plan od veće važnosti?

 

Nego, ona slika Loganove sestre, je l nju Abernati našao?

 

 

 

Jeste. Navodi na pitanje da li su možda i Logan i William neki advanced hostovi. :torbica:

 

 

 

screen-shot-2016-11-28-at-1-15-33-am.jpg

 

 

 

screen-shot-2016-11-28-at-1-15-14-am.jpg

Edited by Jeremija
Link to comment

da

 

Mene zanima sledece: kada je Felix prvi put upgrejdovao Maeve, rekao je kako je neko, ko ima mnogo veci clearance od njega, vec upgredovao njen kod. Ko je to bio? To je znacajan momenat, posto je omogucio dalju evoluiju za Meave, a koji se ne spominje vise.

 

Ford ocigledno nije, posto mu nije u interesu da mu odseta inventar. A ako nije on, da li zna za to, posto zna za sve drugo.

 

Jedino Ford ili Bernard, niko treći ne bi ni znao kako.

Link to comment

da

 

Mene zanima sledece: kada je Felix prvi put upgrejdovao Maeve, rekao je kako je neko, ko ima mnogo veci clearance od njega, vec upgredovao njen kod. Ko je to bio? To je znacajan momenat, posto je omogucio dalju evoluiju za Meave, a koji se ne spominje vise.

 

Ford ocigledno nije, posto mu nije u interesu da mu odseta inventar. A ako nije on, da li zna za to, posto zna za sve drugo.

Ne možemo sa sigurnošću reći da li je Ford nešto uradio ili nije pošto ne znamo šta planira i na šta puca. U ovoj poslednjoj se igrao mačke i miša, na trenutak pomisliš da je gotov, da bi posle shvatio da ni u jednom trenutku nije izgubio konce iz svojih ruku.

 

I Mejv i Dolores su izgleda hostovi koji su doživeli samospoznaju, s tim što je Mejv solo igrač koji samo želi da šmugne, a Dolores će da digne bunu i zarazi ostale (neki hostovi se već ponašaju čudno i odbijaju poslušnost).

Gde je tu Ford a gde je Arnold, tj. ostaci njegovog koda još uvek ne znamo.

Link to comment

Nego hostovi 30 godina rade u dev modu?

Umjesto da izrecituju exception iz fajla sa linijom koda gdje se zatekla logička greška oni kljucaju glavom?

Inspektorat™ je vrlo neozbiljan.

Link to comment

Ne možemo sa sigurnošću reći da li je Ford nešto uradio ili nije pošto ne znamo šta planira i na šta puca. U ovoj poslednjoj se igrao mačke i miša, na trenutak pomisliš da je gotov, da bi posle shvatio da ni u jednom trenutku nije izgubio konce iz svojih ruku.

 

I Mejv i Dolores su izgleda hostovi koji su doživeli samospoznaju, s tim što je Mejv solo igrač koji samo želi da šmugne, a Dolores će da digne bunu i zarazi ostale (neki hostovi se već ponašaju čudno i odbijaju poslušnost).

Gde je tu Ford a gde je Arnold, tj. ostaci njegovog koda još uvek ne znamo.

 

Malo je nelogično da su doživele "spoznaju" posle 3-4 godine, a onda posle tog narednih 25-6 godina poslušno izvodile svoju priču. Što bi rekli političari, što baš sad™.

Link to comment

Malo je nelogično da su doživele "spoznaju" posle 3-4 godine, a onda posle tog narednih 25-6 godina poslušno izvodile svoju priču. Što bi rekli političari, što baš sad™.

 

pa pocelo je sa fotografijom koju je video Abernathy i koja je bila okidac za njegov   malfunction posle toga. On je zarazio Dolores kada je joj je sapnuo code words "these violent delights meet violent ends", a Dolores je onda isto rekla Maeve i zarazila i nju. 

 

O Abernathiju tek treba da saznamo vise.

Link to comment

Ja mislim da spoznaja krece sa Fordovim ubacivanjem onih "rivijera" koje omogucuju hostovima da se prisecaju proslih zivota. Dolores i Mejv su tu hostovi sa najtraumaticnijim iskustvom.

Link to comment

Ne znam da li si gledala The Leftovers? Čak možda i bolji nego Westworld ove sezone, mada ipak u dosta drugačijem maniru. Moraću uskoro da je odgledam ponovo u išćekivanju treće (i poslednje) sezone koja bi trebalo da ide sledeće godine.

 

e da, jos je nekoliko ljudi na Redditovom WW subu preporucilo Leftovers. Probala sam kada su izasli, gledala prvu jedno 15min i odustala, ali sada cu probati ponovo.

 

U cemu je slicnost Leftovers sa WW, pa da ga ljudi preporucuju fanovima ove druge?

Link to comment

e da, jos je nekoliko ljudi na Redditovom WW subu preporucilo Leftovers. Probala sam kada su izasli, gledala prvu jedno 15min i odustala, ali sada cu probati ponovo.

 

U cemu je slicnost Leftovers sa WW, pa da ga ljudi preporucuju fanovima ove druge?

 

Odgledah par trejlera, izgleda kao žešći smor, takođe ne vidim ni najmanju sličnost.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...