Jump to content
IGNORED

Westworld


Ajant23

Recommended Posts

pa ne, da bi teorija o 3 timeline-a funkcionisala mora biti fizicki klon, posto su onda one scene u labu sa dolores zapravo sa Arnoldom. Ali ako nema razlicitih timeline-ova onda je pitanje zasto su showrunneri ubacili te zvrcke sa Andjelom, onom pistoljasicom, Teddijem serifom etc. To mora biti nekako razjasnjeno.

 

 

a sasvim je moguce da niko od ovih sto su tu u njihovoj sadasnjosti nije video Arnolda, posto je to Teddy objasnio kada je objasnjavao MIB maze. Arnold je bio od povucenih tipova.

Edited by rajka
Link to comment

Kako Bernard moze biti Arnoldov klon, sta, je l ne postoji nigde slika tog Arnolda, ili neki drugi covek sem Forda koji ga je video i koji ce da poveze stvari?

receno je vec u jednoj od epizoda da ne postoje slike arnolda

Link to comment

Ne mogu da verujem da sam sve pogodio,

čak i da u onoj sceni kad Dolores priča sa Bernardom, u stvari razgovara sa Arnoldom, da ne prićamo o Elsie

 

 

 

 

Baš me zanima da li posle IQ testa ovih dana daju one bedne uramljene diplome, ili još bedniju internet potvrdu. :D

 

 

 

Epizoda skoro sve otkriva, pa neće više biti spoilera, a i na onaj predjašnji ne klikćite ako niste odgledali.

Edited by Jeremija
Link to comment

Mislim da smo dobili skoro sve odgovore u ovoj epizodi.

 

 

 

Jos da vidimo kakve veze ima Ed Heris sa bordom direktora.

I konacno sta/ko je taj Vajat.

 

Inace, izgleda da je cela pobuna dosta odmakla, svi hostovi oko Vajata su neposlusni, sad i oni indijanci. No, izgleda da je samo Mejv otisla korak dalje od toga i da zeli da izadje iz parka.

 

 

Link to comment

Mislim da smo dobili skoro sve odgovore u ovoj epizodi.

 

 

 

Jos da vidimo kakve veze ima Ed Heris sa bordom direktora.

I konacno sta/ko je taj Vajat.

 

Inace, izgleda da je cela pobuna dosta odmakla, svi hostovi oko Vajata su neposlusni, sad i oni indijanci. No, izgleda da je samo Mejv otisla korak dalje od toga i da zeli da izadje iz parka.

 

 

 

Kako kave ima veze? on je clan boarda.

 

Wyatt je Dolores. 

Link to comment

Ne znam ni ja. Stalno vrtim koji su Fordovi motivi da novim narativom instruira Tedija da juri Vajata, tj. Dolores. Da li je ona zapravo vodja pobune androida, nekontrolabilna, pa Ford hoće da je obuzda ili on i nju koristi za neki plan od veće važnosti?

 

Nego, ona slika Loganove sestre, je l nju Abernati našao?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...