Jump to content
IGNORED

Westworld


Ajant23

Recommended Posts

Nespretno su ušli u problem da robote pri remontima i apdejtima prikazuju skroz bez odeće, a pri tome se upadljivo trude da ne prikazuju ništa eksplicitno iz krupnih kadrova.

 

Otud ona nelogična scena da ona korporativna fufica i šef obezbeđenja idu sa baterijskim lampama kroz skladište isključenih robota umesto da lepo upale osvetljenje u hali, kao fora da sa slabim svetlom iz baterijskih lampi se neće videti polni organi statista.

Link to comment

Najidiotskiji momenat je bio zavarivanje presečene vratne arterije. U stvari, sad razmišljam, da li je riđi isto robot, pošto Mev kaže nešto u stilu, "trebaće nam".

Link to comment

Mislim da je Vilijam izašao iz parka u nekom momentu, oženio se, nasledio kompaniju od mrtvog šuraka, ali da je bio sjeban u rl zbog toga što je ostavio Dolores i ko zna čega još i da je to dovelo do njegove i ženine frustracije. Može se to objasniti.

Link to comment

Još jedan prilog teoriji različitih timelineova:

 

 

 

 

 

rpmad71qi1zx.jpg

 

 

 

Ali ova prva dva kadra uopste nisu iz Vilijamovog tajmlajna, to su kadrovi iz Doloresinih secanja iz bukvalno prvih dana parka.

Link to comment

Problem je što ono što se nama hronološki prikazuje, ne mora tako i da bude, npr. (kao što sam predvideo) Bernard je ipak smakao Elsie, a problem je naravno i u tome što nikad nismo sto posto sigurni čija sećanja posmatramo i od kada ona potiću.

 

Kad Bernard u ranijim epizodama ispituje Dolores, to uopše ne mora biti Bernard, već npr. Arnold na osnovu koga je Ford kreirao Bernarda.

Edited by Jeremija
Link to comment

pa ok, znamo da svaki host ima jedno i samo jedno telo, nema onda drugog objasnjenja za momenat kad ed haris kaze vezanoj zenetini, u fazonu, opa, mislio sam da si davno rashodovana, a vidimo je kako nova novcijata docekuje viljema u ulozi hostese.

Link to comment

Problem je što ono što se nama hronološki prikazuje, ne mora tako i da bude, npr. (kao što sam predvideo) Bernard je ipak smakao Elsie, a problem je naravno i u tome što nikad nismo sto posto sigurni čija sećanja posmatramo i od kada ona potiću.

 

Kad Bernard u ranijim epizodama ispituje Dolores, to uopše ne mora biti Bernard, već npr. Arnold na osnovu koga je Ford kreirao Bernarda.

Ali koliko se secam kada Elsi javlja Bernardu da je Tereza ta koja odaje informacije nekoliko sekundi kasnije neko nju hvata a Bernard se tada nalazio kod Tereze.

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...