Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2016/2017


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    162

  • Moća

    98

  • Pokojni Ruxin

    97

  • San Epifanio

    72

Bilo mi vazno da ti Walker igra, da ovaj ludak ne bi usao sa klupe ... sad samo da izdrzim De Bruynea.

 

ha! samo još De Bruyne da zvekne 2 gola i asistenciju, i dobije 3 poena bonusa.... šta je to za čoveka koji će da uđe s klupe u 69. minutu?!

moj si! nemaš šaMse!

Link to comment

ko što rekoh...

tjah...

mrtvi City...

i ja koji držim Klajna u prvih 11 a Danielsa na klupi dok fantastični Bornmout igra kući...

čestitam Daddy Cool.

Edited by Svarog
Link to comment

Kada već spominjete play out... Koja je varijanta sa prelaskom iz Championshipa u Premer? Jel isto kao "uživo" (prva dva direktno, a 4 u plej ofu?)

 

Sent from my ONE A2005 using Tapatalk

Link to comment

Kada već spominjete play out... Koja je varijanta sa prelaskom iz Championshipa u Premer? Jel isto kao "uživo" (prva dva direktno, a 4 u plej ofu?)

 

Sent from my ONE A2005 using Tapatalk

3+2

Link to comment

Mislim da sam matematički obezbedio opstanak, uprkos lošem većem delu sezone

 

Nisam se obrukao u premeru, sve ostalo je za zaborav -_-

Edited by levi
Link to comment

ladno si peti :D

 

u premeru baš gužva za opstanak, od devetog do 17 mesta samo 5 poena razlike. a kako sad stvari stoje bar jedan premerski baražlija ispada jer zokija boli uvo da sa onakvim overal skorom bude u prva tri u brodu...

 

ja sam zadovoljan, jedno od najboljih kola u sezoni baš u trenutku kad je ceo donji deo tabele rešio da dobije 3 boda. uz to je i mrski rival do nogu potučen, a on ako zaboravi cveće i kad izgubi 50 razlike šta da radim to više govori o njemu :fantom:

Link to comment

Igram protiv Limanca sledeće kolo. ima ubedljivo najviše poena u Betonu a na 16. mestu je na tabeli ?!?!

sad sam pogledao unazad koliko čovek nema sreće da naleće, kao u prošlom kolu recimo, na protivnike koji po pravilu imaju jedan od par top rezultata u tom kolu.

 

to znači 1 od 2 stvari:

- da će da me odere

- da ću imati najbolji skor u ligi u ovom kolu

 

verovatnije ovo prvo, jbg.

Link to comment

ladno si peti :D

 

u premeru baš gužva za opstanak, od devetog do 17 mesta samo 5 poena razlike. a kako sad stvari stoje bar jedan premerski baražlija ispada jer zokija boli uvo da sa onakvim overal skorom bude u prva tri u brodu...

 

ja sam zadovoljan, jedno od najboljih kola u sezoni baš u trenutku kad je ceo donji deo tabele rešio da dobije 3 boda. uz to je i mrski rival do nogu potučen, a on ako zaboravi cveće i kad izgubi 50 razlike šta da radim to više govori o njemu :fantom:

 

Samo Ruxi ima šanse protiv Zokija. Da vidimo ko će imati najmanje sreće u poslednja 4 kola.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...