Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2016/2017


Recommended Posts

U Brodu je najzanimljivije to što ubedljivo najviše poena ima čovek koji je zakucan na 10. mesto na tabeli dok se gomila nemača pojma nekako probila u prvih 6 i sad se kolju za promociju.

A jel' si video kako u odnosu na vas promotere u Betonu stoji izvesni Limanac  :D i jos je trenutno egal sa likom koji je od svih transfera do sada napravio jednu divljakusu i to tamo negde u avgustu...nije me mrzelo

Edited by ubibobi
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    162

  • Moća

    98

  • Pokojni Ruxin

    97

  • San Epifanio

    72

Biće ovo sranje za sve nas nemače pojmasona.

 

Tako i ja i calavera kriplfajtujemo koliko vidim, s tim što ja imam otprilike neke minimalne šanse da dobacim do nerešenog u vr' glave.

 

udario ti uspeh u glavu, mladicu, mi smo tezak prosek u ovom kolu -_- eno ti adasevica i lebrona ako ti je do kripl fajta, jednom kapiten kdb a drugi ima milnera!

Link to comment

Kapiram da sam se oprostio od 1 promocije. Mogu da se vadim opet da nisam cackao nista za ovo kolo (zaboravio sam opet, a dedlajn doso mucki s ledja) i da sam se prepustio matici, ali realno sam tezak dzouk i nemac pojma cele sezone i sasvim sam zasluzio i da ispadnem. Ne znam samo sto mi je krivo sad :(

Link to comment

Ne, ovo nije djinks, najozbiljnije.

Koliko me je prosle sezone islo, toliko ove ne mogu da se sastavim. Nisam pogodio maltene niti jednog jeftinog igraca na vreme, kapitena masim cele sezone, divlja karta potrosena impulsivno, poeni mi ostaju na klupi, vrednost tima mi pada iz kola u kolo, a bas mi tih 0,1 uvek fali da sklopim nesto smisleno...

Ako h2h laze klasik ne laze. Jedino sto me je islo je da sam imao protivnike koji se raspadaju bas protiv mene, zato sam i ovako dugo bio u igri iako imam najgoru fantasu kampanju ikad. Uz malo manje srece s te strane sada bih se pakovao za betonjerku.

Link to comment

Ja sam u petak, tek, provalio da nisam iskoristio nista od bonusa a ni divljakusu :D

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

haha pokvario sam De Heju™. triesjedno kolo ni minut ne propusti, ali zato čim ga ja stavim na gol protiv nejakog sanderlenda odmah uvene...

Link to comment

A jel' si video kako u odnosu na vas promotere u Betonu stoji izvesni Limanac :D i jos je trenutno egal sa likom koji je od svih transfera do sada napravio jednu divljakusu i to tamo negde u avgustu...nije me mrzelo

Kao što rekoh jednom prilikom, mrzim ovu igru...
Link to comment

Jeste, nego mora neko fizicki prisutan u ligi da je otvori. Ja cu u premeru biti samo duhom. Eto kakve ste probleme napravili sto ste me pobedjivali.  :dry:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...