Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

Ne izjednačavajte junajted sa premier ligom.

Oni su u panic modu. Klub sa daleko više para nego razuma i čvrstom rešenošću da se uspeh kupi preko noći. Lud je onaj ko se ne okoristi ako već ima šansu.

 

Utiču negativno i na nas racionalne, ali ne baš toliko. Opet se nekako završi isus za 30 milki..

Iz nekog razloga hocete™ Alexisa, navodno ce to biti realizovano u narednim danima. Fabinho isto tako.

 

Mourinho je valjda krenuo u licno uvjeravanje napadaca. Aubameyang je zadnja zrtva.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa vidis da ne mozes koga hoces ;D

 

koje jos napadace preporucujes da mogu dovesti a da su dovoljno dobrog kvaliteta?

Nemam pojma, gledam samo derbije, ne pratim toliko kao nekad. Ali neko mora da postoji, majku mu, zvuci stvarno kao sala da je Morata zadnji glavni na trzistu.

Link to comment

Iz nekog razloga hocete™ Alexisa, navodno ce to biti realizovano u narednim danima. Fabinho isto tako.

Lol, nekom je život sanchez nekom morata :lolol:

Link to comment

Evo recimo, za koliko bi otisao Ikardi? Za te pare bi ga valjda prodali.

 

setio sam se icardija ali mi se cini da je on izjavio da ne zeli napustiti inter. a i posto nema nikakvog rumora deluje mi da je to istina i da niko ni ne zeli da ga dovede.

 

inace i njegova cena je prosle godine isla do 60-70 miliona, a sada bi jos veca bila.

 

ima ovaj bas dost iz sportinga koji je resetao ove sezone, samo sto on vec ima 28 godina. i ima i andre silva iz porta koji ce biti vrhunski napadac imo. transfermarket ga ceni na 16 miliona sto sigurno nije tacno, vec bi trebalo da bude 2-3 veca cena.

Link to comment

Bravo. Jos Romi jednu ponudu od sad 20M kao konacnu da upute i srce puno.

Ma ko im jebe mater alavu...

 

VVD je odličan fudbaler, ali kao da nema nešto slično da se nađe...

Link to comment

Lakazeta, npr. Vidis kako su uboli proslo leto sa Ibrom za 0dinara.

 

 

Pitanje je kako bi se snašao pod pritiskom. On mi je pre igrač koga bi doveo West Ham, nego Mančester

 

Pomenuti Beloti  je kao nacrtano pojačanje za Swansea. Nisu to igrači sa kojima se napadaju velike stvari

Link to comment

Pitanje je kako bi se snašao pod pritiskom. On mi je pre igrač koga bi doveo West Ham, nego Mančester

 

Pomenuti Beloti  je kao nacrtano pojačanje za Swansea. Nisu to igrači sa kojima se napadaju velike stvari

 

Kod Belotija je poenta u tome kakav ce tek da postane. Po svoj prilici bice bolji od Vierija.

Edited by IndridCold
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...