Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

Morata je bolji fudbaler i od Bellottija i od Icardija. Ako vec United ima para da se glupira ne bi bilo besmisleno da ih sprca na njega, mislim da ne bi bila greska.

 

Bravo. Jos Romi jednu ponudu od sad 20M kao konacnu da upute i srce puno.

 

Vala je meni srce puno sto se Monchi ne hvata za prvu ponudu ko svi njegovi prethodnici, Sabatini bi ga prodao 12x do sada. Salah vredi 50+ miliona (uzasno je tesko naci igraca takvih karakteristika, jednostavno ih nema ili su vec u krupnijim klubovima), ko hoce moze da plati i da nosi. Ko nece nek nadje nesto bolje za te pare slobodno, nemamo nista protiv.

 

Ma ko im jebe mater alavu...

 

VVD je odličan fudbaler, ali kao da nema nešto slično da se nađe...

 

Ima, Rudiger, 50+ miliona :fantom:

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

Belotti nije ni približno komplementaran sa Martialom i Rashfordom kao što bi Morata bio.

Ovo je ziva istina. Jedino je kanta komplementarna sa te dvije kese.

Link to comment

Morata je bolji fudbaler i od Bellottija i od Icardija. Ako vec United ima para da se glupira ne bi bilo besmisleno da ih sprca na njega, mislim da ne bi bila greska.

 

 

Vala je meni srce puno sto se Monchi ne hvata za prvu ponudu ko svi njegovi prethodnici, Sabatini bi ga prodao 12x do sada. Salah vredi 50+ miliona (uzasno je tesko naci igraca takvih karakteristika, jednostavno ih nema ili su vec u krupnijim klubovima), ko hoce moze da plati i da nosi. Ko nece nek nadje nesto bolje za te pare slobodno, nemamo nista protiv.

 

 

Ima, Rudiger, 50+ miliona :fantom:

Ja i ti bi se dogovorili 1/1. Niti bih platio, a jos manje nosio. No uputio lepu zahvalnicu sa zeljom da vas sluzi jos bolje i vise no do sada.

 

platilac odredjuje cenu, bilo i bice. mozes ti da okacis na njega i 100m. to ko sa stanovima u bgd. proda se po koji, ali nema trzista. tako ce biti i sa fudbalerima. razni utd, city, reali, chel. mogu imati po 20-30 fudbalera, a nesto mislim da ne mogu kupiti sve, niti njima mogu svi prodati, a moraju se placati neki racuni.

 

Liverpoolu ne treba niko. bili su u 4, bice opet makar ne doveli nikoga. ili kek se okrenu africi, j.americi, australiji, silna nauka sutirati loptu :)

Link to comment

Ja i ti bi se dogovorili 1/1. Niti bih platio, a jos manje nosio. No uputio lepu zahvalnicu sa zeljom da vas sluzi jos bolje i vise no do sada.

 

platilac odredjuje cenu, bilo i bice. mozes ti da okacis na njega i 100m. to ko sa stanovima u bgd. proda se po koji, ali nema trzista. tako ce biti i sa fudbalerima. razni utd, city, reali, chel. mogu imati po 20-30 fudbalera, a nesto mislim da ne mogu kupiti sve, niti njima mogu svi prodati, a moraju se placati neki racuni.

 

Liverpoolu ne treba niko. bili su u 4, bice opet makar ne doveli nikoga. ili kek se okrenu africi, j.americi, australiji, silna nauka sutirati loptu :)

 

Ja se slazem, ako vam™ to ista znaci

Link to comment

Prvi dio: imas gol Cityju na Etihadu za pobjedu Juventusa 2:1, lijevom nogom sa 18-ak metara.

 

Drugi dio: izbacio je Real 2015, a onda je izbacio Juventus protiv Bayerna promasajima. Zapravo, prvo je dovukao Juventus na 2.mjesto u grupi iza Cityja (a dvaput ih dobili :isuse:) promasajima protiv, mislim, Seville, a onda protiv Bayerna zavrsio posao.

 

To i mali kvantitet golova su bili razlog zbog kojeg je Juventus doveo Higuaina.

 

Meni se licno Morata svidja kao napadac, ali pod uslovom da u timu ima Ronalda ili Messija koji ce njegovu zahvalnost™ ovaplotiti™ hrpom golova.

 

Pa kad je Tevez bio prvi izbor, a Morata sansu dobijao sa klupe. Tevez je sezonu zavrsio sa 30 golova, Morata sa 12.

Prosle sezone je grejao klupu Dibali koji je bio otkrovenje, pa je zbog manje minuta bio iza i Pogbe i Mandze po broju golova.

Povratak u Real i Benzema.

Na kraju ces napraviti Moratinog advokata od mene, ali za back up spica cenim da se niko ne bi zalio. Tu imas 2 scenarija: ili ce se Murinjo stvarno otvoriti 80milki i dati mu devetku ili ce spustiti cenu pa ga ubacivati umesto/u paru sa Ibrahimovicem.

 

Jel moze ukratko o cemu je posto me malo odbio ovaj PFK, pank, Chelski pocetak :fatnom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...