Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da ćemo ga se teško rešiti, kako pišu ostrvske novine baš mu se i ne ide nigde da igra za manju platu.

 

 

 

Uglavnom, ako je verovati Independentu, želimo i Moratu i Belotija, plus Lindelofa, Perišića i Fabinja:

 

 

 

Edited by Jeremija
Link to comment

@ azdaja

 

Uzmi UTD pa ces videti da nema potrebe za cheat-om. Lova kaplje kao u RL.

 

 

@ jeremija

 

Ja nemam nista protiv Runija, kao vecina kolega sektasa na forumu. Kao covek koji je prestigao Charltona po broju golova postao je ikona kluba i upravo PL gubi svoj smek obzirom da vise nema 5+ Engleza u Liveu, Chelskiju, Arsenalu, UTDu i da generalno veliki igraci odlaze po Amerikama (Dzerard, Lampar, mozda i Teri) i raznim Kinama. ..

Na kraju krajeva ako nema zle krvi™ treba ga ostaviti da igra do kraja ugovora, bude mentor klincima, bude backup u slucaju povreda, ionako moze da pokrije 3-4 pozicije.

Jes' da bi njegova plata znacajno offloadovala budzet, ali nije sve ni u parama.

Link to comment

@ azdaja

 

Uzmi UTD pa ces videti da nema potrebe za cheat-om. Lova kaplje kao u RL.

 

 

@ jeremija

 

Ja nemam nista protiv Runija, kao vecina kolega sektasa na forumu. Kao covek koji je prestigao Charltona po broju golova postao je ikona kluba i upravo PL gubi svoj smek obzirom da vise nema 5+ Engleza u Liveu, Chelskiju, Arsenalu, UTDu i da generalno veliki igraci odlaze po Am

erikama (Dzerard, Lampar, mozda i Teri) i raznim Kinama. ..

Na kraju krajeva ako nema zle krvi™ treba ga ostaviti da igra do kraja ugovora, bude mentor klincima, bude backup u slucaju povreda, ionako moze da pokrije 3-4 pozicije.

Jes' da bi njegova plata znacajno offloadovala budzet, ali nije sve ni u parama.

 

Meni lično sve manje smeta (više mi je žao, jer je nekad stvarno bio odličan igrač), pogotovo što nije pravio "buku" što ne igra, što bi mnogi igrači njegovog profila radili. Mada bih na njegovom mestu verovatno otišao u Kinu da namlatim pare, k'o što je Nolo uzeo pare Lakostu...    :D

Edited by Jeremija
Link to comment

Prvi dio: imas gol Cityju na Etihadu za pobjedu Juventusa 2:1, lijevom nogom sa 18-ak metara.

 

Drugi dio: izbacio je Real 2015, a onda je izbacio Juventus protiv Bayerna promasajima. Zapravo, prvo je dovukao Juventus na 2.mjesto u grupi iza Cityja (a dvaput ih dobili :isuse:) promasajima protiv, mislim, Seville, a onda protiv Bayerna zavrsio posao.

 

To i mali kvantitet golova su bili razlog zbog kojeg je Juventus doveo Higuaina.

 

Meni se licno Morata svidja kao napadac, ali pod uslovom da u timu ima Ronalda ili Messija koji ce njegovu zahvalnost™ ovaplotiti™ hrpom golova.

 

Ja cu se sloziti da je nekonstantan, ali decko nigde nije dobio pravu sansu da igra u kontinuitetu. Recimo bas protiv Bayerna ne znam ni da li bi igrao drugu da se Dybala nije povredio tada. A sad da se vratim na boldovano, dijametralna suprotnost, ja ne znam sta si ti gledao tu. U prvoj je usao sa klupe i odmah asistirao za gol. U drugoj je napravio brutalan veleslalom za gol Cuardada i jos su mu ponisitili cist gol zbog kao ofsajda. Tu ako je neko kriv Cuardado za 3:0 i Lihstajner u produzetku za 3:2 sa odlicnim sansama. Secam se kao da je juce bila utakmica.

Edited by Grandilof
Link to comment

Morata je jedan od retkih napadaca koji moze da iskreira i za druge. I to jako dobro. Ima obe noge, vrhunske fizikalije i pritom ulazi u pik. Ne znam sta drugo moze da se trazi od napadaca. Da sam sklon preterivanjima uporedio bih ga sa ranim Torresom, al smatrajte da nisam, reda radi.

Link to comment

A, po SKY-ju, Inter je odbio 35mil £ za Perisica. Mislim da je tu 40 plafon plafona ili se Inter kurci preko svake mere.

Link to comment

Da se rodim ponovo i da mogu da biram, izabrao bih da budem treći golman PL tima.

 

Primaš platu da pomalo treniraš, retko te cimaju da putuješ po nekim vukojebinama, kamoli da izlaziš na gol kad se igra utakmica i duva vetar, jebeš to. Gledaš od kuće fudbal ako hoćeš, ako nećeš ne moraš, a karijera traje i traje i traje...

Link to comment

Yaya Sanogo je otisao iz Arsenala. Dobivao je vise od milion funti za svaku od 4 godine. Dao je gol (Kloppovoj Borussiji) i imao 2 asistencije.

 

Wenger je Corbynov covjek.

Link to comment

Solidnih 11 se moze izvuci od igraca koji su pusteni na free.

 

Ibra, Teri, Flecer, Dzo Barton (cisto da imas dijabolu u timu), Hesus Navas, Sanja, Klisi, Zabaleta, Valdes, Kabaljero, Seba Larson, Leskot, Oshea,

Link to comment

Konačno su rasterali Sanderlendovu klapu, kad se pogleda u nazad oni su u stvari majstori. Koliko su odolevali ispadanju i to sa kakvom ekipom :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...