Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

taman sam se zapitao gde si ti :D

Štekam postove samo za ovakve retko briljantne insighte.

 

Bilo je primedbi na moju aktivnost ođe, valjda vi nepoznavaoci ne uspevate doći do izražaja... :fantom:

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lucas Leiva potvrdio da pregovara o povratku u Brazil, Gremio je najvjerovatnija destinacija.

 

 

 

Inače, Bellerin glumi Fabregasa, počeo priču kako, eto, nema Lige prvaka iduće sezone, a i društvo mu se odselilo u Kataloniju pa mu je neobično. Prošle sezone je potpisao na 6 godina tako da - ko ga jebe.

kazu,trampa   Belerin za Turana i nesto kinte

Link to comment

kazu,trampa   Belerin za Turana i nesto kinte

 

Nema ništa od toga. Turan neće nikuda iz Barce plus srao je prije nešto o Arsenalu plus ima 31 godinu. Jedina dobra stvar je ta što se prije neki minut oprostio od repstativnog™ fudbala.

 

Ako Bellerin hoće da ide kod Valverdea, neka Barca iskrca 60 miliona funti i neka ga vode nazad.

Link to comment

zasto si toliko siguran da nije u pitanju united  :fantom:

 

 

meh, nije ni on perfektan po pitanju ponasanja ali je bolji od coste.

Edited by 189-
Link to comment

zasto si toliko siguran da nije u pitanju united  :fantom:

 

 

meh, nije ni on perfektan po pitanju ponasanja ali je bolji od coste.

 

Kako doznajem iz 1 dobro obaviještenih izvora, Lukaku je navijač Chelsea i ima motiv da tamo napokon uspije.

 

Mislim da mu je ova godina pripravničkog kod Koemana dobro došla i da će Chelsea dobiti pravog napadača, ostao Costa ili ne.

 

 

(Uvijek postoji mogućnost da je misteriozni klub stvarno United no to mi nema logike, makar zato što ga je Mourinho šutnuo iz Chelsea. Opet, šutnuo je i Matu. :D )

Link to comment

Da nije Bayern?

 

Ima tu i ono što je, men'se čini, 189 spominjao - Chelsea treba svakog HG igrača, a Lukaku je taj.

Link to comment

pa dobro, prica se vec dugo o njegovom dolasku ali sam mislio da nece biti nista od toga posto costa najverovatnije ostaje.

 

siguran sam da moze da ako nista ponovi ovih 20 golova coste od ove sezone. mada ocekujem da bude dosta bolji.

 

ne bih se iznenadio da furamo costu i lukakua zajedno u ekipi dok ne dodje januar i costa ode u neku kinu ili atletico.

Link to comment

tolisso, bonucci i jos uvek bakayoko su imena koja se najvise povezuju sa chelsea.

 

tammy abraham je na korak do odlaska na pozajmicu u newcastle.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...