Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

Ma ko im jebe mater alavu...

 

Samo što uopšte ne zvuči tako - "odjebi budalo" ne bi rekli kroz izvinjenje. Zvuči kao da su se usrali od one navodne legal action pa se sad naprasno povlače.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

ima ovaj bas dost iz sportinga koji je resetao ove sezone, samo sto on vec ima 28 godina. 

 

Iz Sportinga ima onaj Želson Martins za kog je navodno LFC spreman da iskešira 60 miliona. Taj je najvrhunskiji mogući, očigledno.

Link to comment

Belotti nije ni približno komplementaran sa Martialom i Rashfordom kao što bi Morata bio.

 

Martial, Rashford, Morata.

 

Be afraid. Be very afraid.

Link to comment

^^

Pa naravno da se radi o tome. Ali da te namestaju oni kojima pravis pola budzeta zadnjih par godina ... dodjes do ovog radisinog. Malo nam je vasih 50M, mozemo jos 10 od chel. ili city.

 

Ali citam da su upleteni u neku poresku istragu u Nemackoj. Okrece se kolo srece. Nemam pojma, ali kad dodje ovo vreme transfera od Liverpoola samo sranja mozes da ocekujes. em nemogu da kupe, ne znaju da prodaju ni za dzabe. Jedva Balotelija uvalise za 0 prosle sezone.

Edited by radnik
Link to comment

Ne, zezanje na stranu, Beloti je kao stvoren za Premijer Ligu. Jak kao bik, sa osecajem za prostor, agresivan, ume glavom, sutira odlicno i levom, ne boji se duela i mesara.

 

Naravno, ja bih mnogo voleo da Murinjo dobije Moratu. :D

Link to comment

Pitanje je kako bi se snašao pod pritiskom. On mi je pre igrač koga bi doveo West Ham, nego Mančester

Pomenuti Beloti je kao nacrtano pojačanje za Swansea. Nisu to igrači sa kojima se napadaju velike stvari

Tako nekako se i meni cini. Lacazette mi se ne svidja, imam dojam da ce biti u najboljem slucaju Loic Remy v2.0. Belotti...ne znam, Mancu je dobar, a to je obicno znak da je dobar (Mane, Mkh).

 

Tu je uvijek pitanje kako bi se Belotti navikao na nervoznog i nestrpljivog Moua nakon 1 pedagoskog i uvijek trezvenog pristupa Sinise Mihajlovica.

 

U West Ham ce Iheanacho.

Link to comment

Ne, zezanje na stranu, Beloti je kao stvoren za Premijer Ligu. Jak kao bik, sa osecajem za prostor, agresivan, ume glavom, sutira odlicno i levom, ne boji se duela i mesara.

 

Naravno, ja bih mnogo voleo da Murinjo dobije Moratu. :D

 

malo sam ceprkao snimke i ova dva su me kupila. kao i to sto je mlad i moze da napreduje. A i...nekako mi je "nas" na prvu loptu, mnogo pre Moratem samo "osecaj", nista vise.

Edited by MancMellow
Link to comment

Jbt pa Obamejang je bio manje od 60mil £.

 

edit: U korist MorataMetrije on me najvise podseca na RvNistelroja i lika koji pakuje sa peterca. Ja se ne secam da sam video neki njegov gol van 16m.

 

Pre 2 sezone je izbacio Real i tu mi se svideo, mada i dalje mislim da je ovo suluda cifra.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Ja se ne secam da sam video neki njegov gol van 16m.

 

Pre 2 sezone je izbacio Real i tu mi se svideo, mada i dalje mislim da je ovo suluda cifra.

Prvi dio: imas gol Cityju na Etihadu za pobjedu Juventusa 2:1, lijevom nogom sa 18-ak metara.

 

Drugi dio: izbacio je Real 2015, a onda je izbacio Juventus protiv Bayerna promasajima. Zapravo, prvo je dovukao Juventus na 2.mjesto u grupi iza Cityja (a dvaput ih dobili :isuse:) promasajima protiv, mislim, Seville, a onda protiv Bayerna zavrsio posao.

 

To i mali kvantitet golova su bili razlog zbog kojeg je Juventus doveo Higuaina.

 

Meni se licno Morata svidja kao napadac, ali pod uslovom da u timu ima Ronalda ili Messija koji ce njegovu zahvalnost™ ovaplotiti™ hrpom golova.

Link to comment

Samo što uopšte ne zvuči tako - "odjebi budalo" ne bi rekli kroz izvinjenje. Zvuči kao da su se usrali od one navodne legal action pa se sad naprasno povlače.

Гори су него Звезда. :isuse:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...