Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

Tiote je igrao u Kini, nesto ne vjerujem da je gore imao rigorozne treninge kao u Engleskoj. Prije da je imao neku urodjenu manu ili tako nesto.

 

30 godina, strahota.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kažu 60 miliona ali nije ništa potvrđeno. VVD je navodno samo poručio da bi radije u LFC nego u druge klubove, ali tako je mislio i Dele Alli svojevremeno pa su ga odjebali.

 

U kakvom će stanju posle sjebanih ligamenata, boga pitaj. 

Link to comment

U kakvom će stanju posle sjebanih ligamenata, boga pitaj. 

 

bice to dobro, nadajmo se. 

ok, cena jeste astronomska i on jeste dobar igrac ali iz cele ove price najvise mi se dopalo sto je klub pokazao malo zelje da se potuce s najacim konkurentima kad su finansije u pitanju. mislim da je to pokazatelj da i ambicije kluba polako narastaju... :thumbsup:

Edited by cvrlle
Link to comment

Tiote je igrao u Kini, nesto ne vjerujem da je gore imao rigorozne treninge kao u Engleskoj. Prije da je imao neku urodjenu manu ili tako nesto.

 

30 godina, strahota.

 

Tuga jebem ti :(

Link to comment

Kažu 60 miliona ali nije ništa potvrđeno. VVD je navodno samo poručio da bi radije u LFC nego u druge klubove, ali tako je mislio i Dele Alli svojevremeno pa su ga odjebali.

 

U kakvom će stanju posle sjebanih ligamenata, boga pitaj. 

Док не буде сликан како држи дрес јубиларац не верујем ништа.  :fantom: Што се лигамената тиче изгледа да то ни Пепару ни Контару не брине превише...што би и нас.

Link to comment

Umro Cheick Tiote. :o

Utakmica Newcastle-Arsenal, poluvreme je i gosti vode 0-4. Komentator sport kluba konstatuje da je sve gotovo i da je samo pitanje sa koliko golova u mreži Svraka će se utakmica završiti. Nekih četrdesetak minuta kasnije Tiote šalje bombu u gol za izjednačenje. Rip :( Edited by Aleksandar88
Link to comment

 

Kad sam, ovde, procitao vest o smrti Tiotea, prosla mi je kroz glavu cifra koji li je on igrac po redu da je umro na terenu (treningu ili u sred tekme kao Vivien Fo npr. ) i jos igrac iz Afrike. Htedoh nesto da napisem al da ne ode u neki vid rasizma (daleko bilo), ipak ovaj tekst me je predupredio.

Link to comment

Prvi kog se ja sećam u tom nizu bio je onaj Ramosov saigrač iz Sevilje, taj je valjda bio Španac. Ali da, posle ih je bilo milion Afrikanaca.

 

Mislim da Amerikanci imaju neke statistike po kojima afro-nasleđe nosi povećanu šansu od srčanih problema, ne samo kod sportista nego i kod nas normalnih. 

Link to comment

Prvi kog se ja sećam u tom nizu bio je onaj Ramosov saigrač iz Sevilje, taj je valjda bio Španac.

Antonio Puerta. Bio je prije njega i Madjar iz Benfice Miklos Feher. Tomo Sokota mu pokusao pomoci, ali spasa nije bilo.

 

Tiote je valjda trebao postati otac ovih dana. Bas crnjak. :(

 

 

 

 

 

 

Arsenea i Gazidisa vidjelo u Nici. Mozda napokon dovodi Balotellija, a mozda bas tog Serija kojeg je pokusala dovesti i Roma. Lacazette vise nije toliko rigidan po pitanju Lige prvaka, dosao bi i u klub koji je ne igra.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...