Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

I Lovro pristaje da ga u Engleskoj zovu Dežan. 

 

A mene nervira i "Žoze Font". Ako nećete da se portugališete sa Ć na kraju, onda lepo recite Fonte. Ali ne može, mora da bude Font...

Link to comment

Fakat je glupo, ali dobro, nek' je potpisao. Gore je sto ce sad dovuci pola Bijelog Polja i pola Tivta da rade u Arsenalu.

 

Southampton prijavio Liverpool zbog Vam Dijka.

Link to comment

Southampton prijavio Liverpool zbog Vam Dijka.

 

glupost... :isuse:

dizu mu cenu umesto da nam daju malo neki rabat. ipak smo im mi najvernije musterije. 

ne brinem ja za soto'n, vise problema mozemo da imam sa rimom u vezi salaha

Link to comment

glupost... :isuse:

dizu mu cenu umesto da nam daju malo neki rabat. ipak smo im mi najvernije musterije.

ne brinem ja za soto'n, vise problema mozemo da imam sa rimom u vezi salaha

Ne znam bas. Moja teorija sklepana nabrzaka kaze da su Sveci htjeli Kombi Lezbejku™ da stave na aukciju u kojoj bi pored redovnih musterija sa kuponom za popust ucestvovali jos i pijani Rus i jos pijaniji Arapin, ali da im je ovaj prethodni dogovor Liverpoola i igraca poremetio plan.

Link to comment

Naravno da su hteli aukciju, ali super je kako se prave ludi i zamišljaju da Virgilov agent ne zna napamet koliku platu nudi koji od zainteresovanih klubova. Redovno veći katolici od Pape, nije u redu za tako bogato nagrađivan feeder club, pola im budžeta stiže iz Liverpula...

Link to comment

potpuno se slazem da bi aukcijska prodaja njima najvise pogodovala ali je i ovo sto uini kaze skroz na mestu. ako neko nije zasluzio takav tretman to je onda liverpool  :cry:

povuci ce oni tu tuzbu cim im ameri prospu vrece dolara. vidim i da neki pominju sakhoa kao deo pogodbe, mada se meni to cini kao manje ralna opcija... 

Link to comment

Neka ga kod klopa! Taman se mučenik okuražio da troši silne novce što mu je uprava otkad stavila na raspologanje...

Ionako se pola evrope bije da igra za pepa, bole nas baš mnogo brige za ovog. Čuj, defanzivac iz holandije :lolol:

 

Nego kratko se zadržao onaj lik što mi se smejao kad sam pričo da švabo mora još mnogo kačamaka da pojede pre nego ga turimo u istu rećenicu sa rodžersarom, a rado bih se osvrnuo na svoje proročke postove :fantom:

Link to comment

Lucas Leiva potvrdio da pregovara o povratku u Brazil, Gremio je najvjerovatnija destinacija.

 

 

 

Inače, Bellerin glumi Fabregasa, počeo priču kako, eto, nema Lige prvaka iduće sezone, a i društvo mu se odselilo u Kataloniju pa mu je neobično. Prošle sezone je potpisao na 6 godina tako da - ko ga jebe.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...