Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

Pa kad je Tevez bio prvi izbor, a Morata sansu dobijao sa klupe. Tevez je sezonu zavrsio sa 30 golova, Morata sa 12.

Prosle sezone je grejao klupu Dibali koji je bio otkrovenje, pa je zbog manje minuta bio iza i Pogbe i Mandze po broju golova.

Povratak u Real i Benzema.

Na kraju ces napraviti Moratinog advokata od mene, ali za back up spica cenim da se niko ne bi zalio. Tu imas 2 scenarija: ili ce se Murinjo stvarno otvoriti 80milki i dati mu devetku ili ce spustiti cenu pa ga ubacivati umesto/u paru sa Ibrahimovicem.

Pa to sam i ja rekao. :) Fin je Morata, ali za back-upa. Back-up se ne placa 60-70 miliona.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

Preskočio bih  :fantom:

 

pouzdan, dokazan pl igrac. osvojio vec dve titule, radio vec sa menagerom....etc

 

sta hocete jos...

Edited by 189-
Link to comment

Liverpool navodno ponudio 43 miliona necega Realu za Asensija.

 

Alexis kaze da je sve u rukama njegovog agenta i da je fokusiran na repku. Merson izmedju dva gutljaja predlozio da Arsene trazi Aguera u zamjenu.

 

Za Jamesa su u utrci sad PSG, Inter, United...

Link to comment

Ja mislim da bi se Beloti najbolje ukopio u UTD od svih pominjanih,ali mislim da će on završiti u Milanu.

 

Suvise dobro da bi se i ostvarilo.

Link to comment

Sad kad ih Real prijavi što mu drkaju igrače bez da su poslali ponudu, pa ovi odustanu uz izvinjenje...

 

 

Cenim da je u ovom slučaju real pre u fazonu

 

happy-dance-animated-gif-image-1-2.gif

Link to comment

60mil £ i nije puno za Moratu :fantom:

 

 

edit: Slucki novi trener Hala :) Gledacemo, doduse u drugoj ligi, njegovo ljuljanje na klupi.

Edited by John Coltrane
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...