Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Ivca ne moze da povata sta je sve lupao na konferencijama

 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:610397-Partizan-zavrsio-90-odsto-posla-u-prelaznom-roku-napadac-i-defanzivac-zatvaraju-prvu-rundu-dolazaka

 

- Do sada smo rešili sve što smo zamislili. Prelazni rok teče po planu. Sve koje smo zamislili, doveli smo. 

 

 

 

A pre dve nedelje

 

http://fudbal.hotsport.rs/2016/06/02/iliev-najavljuje-dolazi-desetka-najbolja-na-ovim-prostorima/

 

Odmakli smo u pregovorima sa “desetkom”, strancem, koji bi bio najbolji igrač na ovim prostorima, istakao je Iliev.

 

 

 

Al ko jos moze da zapamti sta je srao 15 dana ranije u nenormalnom stanju

 

(insert Travolta trazi desetku gif here)

Edited by katamaran
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Ima li istine da su poslali ponudu Radu za Lutovca i Marasa? Nisam ih gledao nesto, ali citao sam samo pohvale na njihov racun.

Bozinov oslabio 3kg :D

 

tmt_trening_6-15-2016_01_37388.jpg

 

Mire ne skida sako, da se ne vidi stomak :D

 

tmt_trening_6-15-2016_01_37427.jpg

Edited by El Patron
Link to comment

Cisto sumnjam, mada na osnovu Mihajlovica moguce da imate bolje odnose sa njima.

 

Maras bi bio bomba a kazu da je i Lutovac odlican. Postoji prica da smo mi trazili Marasa al da su nam trazili neke sumanute pare i procente.

 

U svakom slucaju ne verujem ni da bi ih vama dali ne znam kako jeftino a na osnovu dosadanjeg roka ne deluje da imate kinte za bacanje.

Edited by katamaran
Link to comment

Ne verujem ni ja da ima nesto od toga, samo sam procitao na jednom forumu da su poslali ponudu.

Iliev kao nekad Djurati

 

tmt_trening_6-15-2016_01_37419.jpg13670534752666.jpg

Edited by El Patron
Link to comment

Znaci po recima radovica u zadnje vreme igra spica i poluspica, danko lazovic fazon.

To znaci da jos uvek cekamo desetku kako kaze iliev "kakvog srbija jos nije videla".

Jankovic igra po desnoj strani.

 

Dobrodoslica obojici, u svakom slucaju

Link to comment

Znaci po recima radovica u zadnje vreme igra spica i poluspica, danko lazovic fazon.

To znaci da jos uvek cekamo desetku kako kaze iliev "kakvog srbija jos nije videla".

Jankovic igra po desnoj strani.

 

Dobrodoslica obojici, u svakom slucaju

 

ne bre, on je desetka

 

traže još špica i štopera. štoper je martinović verovatno, špic je đurđić ili onaj balde mada su mi obojica nerealni

Edited by theanswer
Link to comment

Nije martinovic. Jure cvetinovica. Sto se tice centarfora, izgleda da su definitivno resili da doplate tih 50k augzburgu za djurdjica...

Link to comment

Pise sport da je kupljen Djudjic

 

http://sport.rs/48080-partizan-kupio-djurdjica/

 

 

Nije se Partizan zaustavio na angažovanju Miroslava Radovića i Marka Jankovića, jer u Humsku stiže još jedno kapitalno pojačanje. Kako je „Sport“ prekjuče najavio, novi napadač crno-belih će biti – Nikola Đurđić (30), koji u klub iz Humske stiže iz nemačkog Augsburga i potpisaće ugovor na dve godine!

Sve se odigralo danas u jutarnjim časovima, kada su dva kluba ponovo stupila u kontakt i konačno ugovorili visinu obeštećenja za napadača. Razlika od 50.000 evra je prevazidjena, pa će Đurđić u toku današnjeg dana, najkasnije sutra biti predstavljen u Humskoj.

Link to comment

A Radović je ozbiljno pojačanje u mp3...

 

Djurdjara će da bude motivisan i agilan tu negde kao Stevanović. Na to dodaš još ovaj dvocifren broj tolobalvana koji polako pristižu i eto ljute borbe za peto mesto.

Link to comment

Jbt, pojma nemam ko vam je taj (tridesetogodisnji) Djurdjic, ali novine i vi ko da se vratio u najmanju ruku Jovetic... Gde se taj proslavio™, ozbiljno pitam?  :mellow:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...