Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

ako se miletić ne pokaže takvim kvalitetom 

edit: da ne kacim nase tekme na vas topik. Samo da kazem da sam nacuo da je Miletic odlican  :thumbsup:

Edited by katamaran
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Jbt, pojma nemam ko vam je taj (tridesetogodisnji) Djurdjic, ali novine i vi ko da se vratio u najmanju ruku Jovetic... Gde se taj proslavio™, ozbiljno pitam?  :mellow:

 

ja sam prvi put cuo za djurdjica kada ga je mihajlovic pozvao, tamo negde pred prvi mec sa hrvatima. to je valjda najveci no name koji je ikada pozvan da igra u dresu sa najdrazim grbom.

Link to comment

a da nije selektorov sin. Bese i onaj Dmitrovic kog je Dejo nasao negde u Austriji koliko se secam. Jos je Dmitrovic i korektno odigrao.

Link to comment

bilo je tu jos puno bisera, na celu sa veseljkom trivunovicem. al veseljko je makar igrao u tololigi, pa se culo za njega. ovaj djurdjic je bio poznat samo pasioniranim ljubiteljima fudbala, na celu sa mihajlovicem

Link to comment

Za nase uslove Djurdjic je dobro pojacanje, trebalo bi da je x2 bolji od svega sto sad imate u napadu. Za Radovica bi isto rekao pre dve godine, danas nemam pojma u kakvom je stanju.

Link to comment

Od svih dovedenih jedino je onaj Jankovic potencijalna zarada u buducnosti i to tek treba da ga uopste otkupite od Olija. Cudan prelazni rok za klub koji mora da zivi od transfera.

 

Birmancevic je jedan od onih na kojima bi jednog dana moglo da se zaradi ali ga je uprava vizionarski poslala u Teleoptik da nabija cenu.

Edited by katamaran
Link to comment

ne znam šta je čudno, Partizan je uglavnom prodavao svoje mlade igrače, manje preprodavao. tu materijala svakako ima.

 

za početak je najbitnije da se napravi tim koji neće na polusezoni biti na -10 i koji može da izbori LE.

Link to comment

Za nase uslove Djurdjic je dobro pojacanje, trebalo bi da je x2 bolji od svega sto sad imate u napadu.

 

Ovo implicira da bi trebalo da postigne 36 golova u svim takmičenjima u narednoj sezoni. U stvarnosti, biće superfenomenalno ako dogura do dvocifrenog učinka.

Link to comment

Grci pisu da hocemo i ovog Baldea, ne verujem da ima od toga nesto. Ako bi doveli i njega imali bi verovatno jedan od najjacih napada u istoriji, plus Mihajlovic, Radovic i sa Zivkovicem kad bi se postigao neki dogovor, gde bi nam bio kraj :D

Bez zajebancije mislim da bi bolje za njega bilo da dodje kod nas nego u PAOK, pre bi se prodao iz Partizana nego iz Paoka. Jedino sto bi tamo imao vecu platu verovatno. Paok igra ruzan fudbal, a i grcka liga mi se ne svidja. Ni Berbatov nije mogao da se sastavi u Paoku, a u nasoj ligi bi sigurno dao bar 20 golova.

 

http://www.enwsi.gr/epikairotita/ta-3-ekatommyria-evro-tis-tsezena-ke-partizan/

 

http://www.informer.rs/sport/partizan/76866/-BALDE-REDU-Partizan-odustaje-spica-Kubana

 

Birmancevic nema sta da trazi trenutno u prvom timu dok ne ojaca.

Edited by El Patron
Link to comment

Sa Rajovim "pojacanjima" ja ne bih bio preveliki optimista. Daleko od toga da mi smeta sto cete verovatno opet ostati iza nas al mi se cini da ce vas ovi unakaziti.

 

edit: negde sam cuo da Baldea dovode u vezu sa nama ali se ne secam koliko je ozbiljan izbor. U svakom slucaju se uklapa u pricu o napoadacu iz Rusije sto je skoro pricao neko od funkcionera.

Edited by katamaran
Link to comment

meni sama njegova cena govori da nece ni kod nas ni kod vas :)

 

Tesko da bi Boza pristao na klupu a usput je verovatno i najplaceniji igrac.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...